سحر قریشی قصه نیسان آبی را خراب کرد!

به گزارش کنفرانس هکا، نیسان آبی در ابتدا آغاز بدی نداشت و در ادامه نیز توانست توجه عده ای از مخاطبان را جلب کند، اما این مجموعه نمایش خانگی تقریبا از قسمت 15 به بعد، در راستا سراشیبی نهاده شد و از سوی مخاطبان خود با انتقاد های فراوانی روبرو شد.

سحر قریشی قصه نیسان آبی را خراب کرد!

به گزارش خراسان، قصه نیسان آبی درباره دو دوست به نام های رضا و جمشید با بازی مهران غفوریان و حسین کمک و علاقه فراوان شخصیت جمشید به جمشید هاشم پور بود.

این سریال در قسمت های ابتدایی به دوران کودکی این دو رفیق، جوانی، ازدواج و تشکیل خانواده آن ها پرداخت و موازی با آن ماجرای علاقه جمشید به جمشید هاشم پور نیز روایت شد.

سریال در ابتدا به واسطه شوخی با دهه 60 توانست مورد توجه قرار بگیرد و نظر مخاطبان نه چندان سخت پسند را جلب کند. نیسان آبی در ادامه هم پیروز شد با روایت زندگی جمشید و رضا، نمایش روابط خانوادگی آن ها و پیشرفت زندگی شان به عنوان یک سریال کمدی سرگرم کننده جای خود را میان مخاطبان باز کند.

این فرایند تا قسمت 15 این سریال ادامه داشت، اما پس از ورود شخصیت آتوسا با بازی سحر قریشی در نقش منشی گاوداری جمشید به قصه و آشنایی این دو شخصیت با یکدیگر موضوع به سمت وسوی دیگری منحرف شد و به جایی رسید که انتقاد مخاطبان را بر انگیخت.

شوخی با خیانت و چند همسری

پس از ازدواج جمشید با آتوسا و سفر شخصیت های سریال به ترکیه، قصه بیشتر بر مسئله خیانت جمشید به همسرش و ارتباط پنهانی آن ها تمرکز داشت و نیسان آبی سعی می کرد به واسطه شوخی با این موضوع مخاطب را بخنداند، اما ترفند سریال جواب نداد و اتفاقا این موضوع از سوی مخاطبان با واکنش های منفی روبرو شد.

تصویری که نیسان آبی از جمشید نشان داده بود، مردی خانواده دوست بود، بنابراین نشان دادن خیانت او و تخریب این تصویر باعث شد لطمه ای به سریال وارد گردد و این بخش از قصه به مذاق مخاطب خوش نیاید.

علاوه بر این در قصه نشان داده شد زری به همسرش جمشید اعتماد داشت، اما در نهایت از اعتماد خود ضربه خورد و همسرش در نبود او با منشی شان ازدواج کرد!

گذشته از این که پرداختن به این موضوع باعث شد سریال فضای شیرین و خانوادگی خود را از دست بدهد، به نظر می رسد کلیشه شوخی با مسئله چند همسری نیز دیگر برای مخاطب جذابیتی ندارد و توقع او از یک سریال کمدی را برآورده نمی کند.

ادامه ناکامی منوچهر هادی

طبق آن چه در قسمت ماقبل خاتمهی دیدیم، قصه نیسان آبی با پشیمانی جمشید و بازگشت او به خانواده خود به خاتمه خواهد رسید، اما بعید است چنین خاتمهی بتواند اُفت کیفیت سریال را جبران کند و نظر منفی مخاطبان را تغییر دهد.

هرچند که نیسان آبی در نقطه آغاز نیز نشان داد نباید منتظر سریال پرمخاطب و ویژه ای باشیم، اما انتظار می رفت این مجموعه تا سرانجام بتواند کیفیت میانه خود و مخاطبانش را حفظ کند.

در نهایت این اتفاق رخ نداد و به این ترتیب پس از دل و گیسو، نیسان آبی نیز نتوانست پیروزیتی را نصیب منوچهر هادی کند.

منبع: فرارو
انتشار: 26 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 26 اردیبهشت 1401 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 13215

به "سحر قریشی قصه نیسان آبی را خراب کرد!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سحر قریشی قصه نیسان آبی را خراب کرد!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید