زنده شدن عجیب پسر بچه 2 ساعت بعد از مرگ

به گزارش کنفرانس هکا، پسر بچه پنج ساله اهل کشور چین که قلبش از کار افتاده بود، به طور بسیار عجیب و باورنکردنی زنده ماند.

زنده شدن عجیب پسر بچه 2 ساعت بعد از مرگ

به گزارش، پسر پنج ساله ای که در حال غرق شدن بود، با این که به مدت دوساعت قلبش از کار افتاده بود، زنده ماند. این پسر که اهل زانگ چانگ یکی از شهر های چین است، لیز خورد و درون یک حوضچه افتاد، اما مقاومت کرد و جان سالم به در برد؛ قلب او حدود دو ساعت از کار افتاده بود، ولی در نهایت زنده ماند.

در پی این حادثه، رهگذری او را بیرون کشید و سعی کرد آب هایی را که بلعیده از بدن او خارج کند. در این گزارش آمده است: زمانی که رهگذر او را بی جان دیده، به مدت 40 دقیقه هیچ گونه تنفس مصنوعی به وی نداده است. پدر و مادر او زمانی که از این ماجرا خبر دار شدند، از پزشکان درخواست کردند او را احیا کنند و با تلاش آن ها حدود 110 دقیقه بعد دوباره نفس کشید.

دکتر وان بو از بیمارستان ارتوپدیک گفت: هیچ نشانه ای از زنده ماندن در قلب او مشاهده نمی شد. او همچنین اضافه نمود که این اتفاق معجزه بود و طی 14 سال طبابت اش هرگز چنین موردی ندیده است.

اکنون این پسر پنج ساله، برای آسیب مشکوک مغزی، اکسیژن دریافت می کند، اما هنوز معین نیست که در آینده و طولانی مدت از آسیب خاصی رنج خواهد برد یا خیر. غرق شدن زمانی اتفاق می افتد که سیستم تنفسی از مایع پر می شود.

علایم معمولا شامل مسائل تنفسی، استفراغ، گیجی یا بیهوشی است. با این حال، بعضی از علایم ممکن است از شش ساعت بعد ظاهر شوند.

منبع: تهران نیوز

maeaedu.ir: آموزش باید برای همه در دسترس باشد

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 9 آبان 1400 بروزرسانی: 9 آبان 1400 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 6377

به "زنده شدن عجیب پسر بچه 2 ساعت بعد از مرگ" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "زنده شدن عجیب پسر بچه 2 ساعت بعد از مرگ"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید