زمان افتتاح قطعه یک آزاد راه تهران - شمال ، سفر به شمال سریع و تسهیل می شود

به گزارش کنفرانس هکا، معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار البرز گفت: بهره برداری از قطعه یک آزاد راه تهران - شمال موجب تسهیل در حمل و نقل ایمن و سریع در محور تهران - چالوس می شود.

زمان افتتاح قطعه یک آزاد راه تهران - شمال ، سفر به شمال سریع و تسهیل می شود

ایرنا : علی درویش پور با بیان اینکه قطعه یک آزاد راه تهران - شمال در محدوده شهرستانک به طول 32 کیلومتر و با پیشرفت فیزیکی بیش از 94درصد تا انتها سال 98 افتتاح خواهد شد گفت: با بهره برداری از اتوبان همت و در ادامه آن کمربند شمالی در البرز شاهد تکمیل کریدور بین المللی شرقی غربی و دسترسی شهروندان شمال کرج به استان های شمالی تهران از محور جدید خواهیم بود.

معاون استاندار البرز در هماهنگی امور عمرانی گفت: احداث کمربند شمالی کرج نقش بسیار کلیدی در کاهش حجم تردد در آزاد راه تهران- کرج و جاده مخصوص کرج خواهد داشت.

وی اعلام نمود: امید است با برطرف موانع و تعیین تکلیف معارض ملکی کمربند شمالی کرج هرچه سریعتر افتتاح شود.

درویش پور درخصوص آزاد راه آبیک - چرمشهر نیز گفت: تکمیل این پروژه ملی تنها با همراهی و تعامل دستگاه های متولی میسر می شود که امید است در روزهای آینده مسائل پیش روی این پروژه برطرف شود.

وی با بیان اینکه بار ترافیکی سنگین در محورهای مواصلاتی البرز یکی از مهمترین و اصلی ترین معضلات البرز به شمار می رود به ایرنا گفت: انتظار می رود با توجه به اجرا و تکمیل چندین پروژه ملی در حوزه حمل و نقل و راه سازی تا انتها سال98 شاهد تسهیل در تردد خودروها و کاهش بار ترافیکی باشیم.

وی گفت: بهره برداری از این پروژه ها علاوه بر کاهش بار ترافیکی، در کاهش مصرف سوخت و کاهش تصادفات و افزایش ایمنی نقش بسزایی خواهد داشت.

اروپا: اروپا: سفر به مهد فناوری و میراث دار تمدن باستانی روم و یونان

منبع: توریسم آنلاین
انتشار: 10 مهر 1400 بروزرسانی: 10 مهر 1400 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 6304

به "زمان افتتاح قطعه یک آزاد راه تهران - شمال ، سفر به شمال سریع و تسهیل می شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "زمان افتتاح قطعه یک آزاد راه تهران - شمال ، سفر به شمال سریع و تسهیل می شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید