روش های مختلف دم اسبی بستن مو؛ 18 مدل شیک و متفاوت

به گزارش کنفرانس هکا، مدل موی دم اسبی یکی از ساده ترین مدل ها برای داشتن ظاهری زیبا و بدون دردسر است. سازگاری این مدل مو با هر استایلی باعث شده که در میان خانم های شیک پوش محبوبیت فراوانی داشته باشد. در واقع، با در نظر گرفتن نکات مهم برای دم اسبی بستن موها، می توانید به راحتی این طور وانمود کنید که زمان بسیاری را صرف مدل دادن به موهای خود نموده اید. در این مقاله، روش های مختلف دم اسبی بستن مو را می خوانید. با استفاده از مدل های موی دم اسبی، می توانید همواره و در هر موقعیتی به راحتی شیک به نظر برسید.

روش های مختلف دم اسبی بستن مو؛ 18 مدل شیک و متفاوت

1. مدل موی دم اسبی حجیم

اگر رؤیای مدل موی دم اسبی حجیم را در سر می پرورانید، کافیست از مدل موی کیت بکینسیل بازیگر هالیوودی الهام بگیرید. برای داشتن این مدل مو باید از فر کردن موها با یک اتوی 1.25 اینچی آغاز کنید. پس از فر کردن موها آن ها را بالای سر محکم کنید. از آنجا، چند رشته مو را دور قاب صورت خود بیندازید. پس از محکم کردن دم اسبی موها هم می توانید با استفاده از شانه موها را به صورت رشته رشته دربیاورید تا حالت حجیم تری به خود بگیرند.

2. مدل موی دم اسبی با پاپیون و ظاهری درخشان

مدل موی ریچل بروزناهان در مراسم گلدن گلوب سال جاری را به یاد می آورید؟ این مدل مو نشان داد که هنوز روش های مختلف دم اسبی بستن مو هوادار دارند و هنوز در عصر پاپیون ها زندگی می کنیم. دو ویژگی اصلی مدل موی ریچل که توجه هر کسی را به خود جلب می نماید، قرار گرفتن دم اسبی در پشت سر و کشیده شدن آن در امتداد کمر او است.

برای بستن موها به این مدل باید موها بلند و صافی داشته باشید. این موها را کمی با روغن مو چرب کنید. سپس، آن ها را در بالای سر ببندید و محکم کنید. از مقداری پودر پرپشت نماینده مو هم برای پرپشت تر نشان داده شدن موها بهره ببرید. حالا یک روبان بلند قرمز دور موها ببندید تا موها پرپشت و بلندتر به نظر برسند.

3. مدل موی دم اسبی فوق العاده بلند و صاف

به لطف افراد مشهوری مانند کارداشیان ها و گبریل یونیون، سال ها است که مدل موی دم اسبی صاف وجود دارد. این مدل موی دم اسبی شیک موهای بلند و ابریشمی شما را به ظاهری مجذوب نماینده و چشم گیر تبدیل می نماید. برای بستن موها به این روش باید موها را از روی صورت جمع کنید. به این ترتیب، تمرکز روی صورت شما بیشتر می گردد و همه جذب صورت زیبای شما می شوند.

4. مدل موی دم اسبی مجلسی

اگر در پی روش های مختلف دم اسبی بستن مو برای مهمانی های رسمی یا مجالس مهم هستید، این روش را امتحان کنید. این مدل موی بلند و صاف کاملا درخشان به نظر می رسد.

برای اینکه این ظاهر زیبا را داشته باشید، پیش از اضافه کردن هر گونه اکستنشن مو برای حجیم تر کردن دم موها، موها را با اتو صاف کنید. به این ترتیب، یک پایه صاف برای موها خواهید داشت. بعد از صاف شدن موها، آن ها را بالای سر محکم ببندید. برای ثبت ماندن دم اسبی موها در جای خود از اسپری مو بهره ببرید. بعد از تمام شدن کار هم یک اسپری براق نماینده به موها بزنید تا ظاهری براق و درخشان پیدا نمایند.

5. مدل موی دم اسبی یک طرفه

این مدل مو برای موهای کم پشت تر مناسب است. با یاری این مدل، موها را در کنار صورت خود قاب می کنید. برای رسیدن به ظاهری شیک و کلاسیک، از یک کرم صاف نماینده مو یا چند قطره کاندیشنر بهره ببرید. با این کار، موها از ریشه تا زیر گردن صاف می شوند. پس از آن، موها را با کش مو محکم کنید. اگر رشته موهای جلویی تا سرانجام به کش مو نمی رسند، به آن ها اسپری مو بزنید تا در جای خود ثابت شوند.

6. مدل موی دم اسبی با فرق وسط

این مدل مو یکی از روش های مختلف دم اسبی بستن مو است که در چند سال گذشته آن را ابداع نموده اند. برای داشتن موهایی با این مدل باید موهای چتری یا تارهای موی جلوی صورت خود را جدا کنید. سپس، بقیه موها را برای دم اسبی بستن شانه کنید و محکم ببندید. حالا موهای جلوی صورت را شانه کنید و به دو نیمه مساوی تقسیم کنید. این قسمت ها را با یک کش موی کوچک روی دم اسبی ببندید و محکم کنید. برای ثابت ماندن حالت این دسته مو هم از اسپری مو بهره ببرید.

7. مدل موی دم اسبی به سبک مارگو رابی

مدل مویی که اغلب مارگو رابی را با آن می بینیم، می تواند نمونه خوبی برای نمایش جزئیات باشکوه باشد. در این مدل مو، موهای بلند به صورت دم اسبی بسته می شوند. بخشی از تارهای مو هم در قسمت جلویی از یک طرف پشت گوش انداخته می شوند. به این ترتیب، یک مدل موی عالی برای استایل درخشان خود خواهید داشت.

8. مدل موی دم اسبی فر

موهای مجعد را هم می توانید به راحتی به شکل دم اسبی ببندید. این مدل مو برای کسانی که موهای آن ها به صورت طبیعی فر است، در روزهایی که موها را نشسته اند، عالی است. اگر موهای مجعدی دارید و امروز فرصت ننموده اید آن ها را بشویید، این مدل موی کم دردسر را امتحان کنید.

برای آغاز، روی موها یک کاندیشنر سبک بپاشید و آن ها را از ریشه تا سرانجام شانه کنید. سپس، رشته هایی از مو را برای قاب صورت جدا کنید. حالا بقیه موها را به صورت دم اسبی در بالای سر ببندید. اگر می خواهید این موها حالت گوجه ای بسته شوند، می توانید آن ها را با استفاده از چند سنجاق سر در جای خود ثابت و محکم کنید.

9. مدل موی دم اسبی تیلور سوئیفت

مدل موی این خواننده مشهور آمریکایی هم جزو آن دسته از مدل های متفاوتی است که می توانید امتحان کنید. این مدل موی دم اسبی شیک را می توانید در هر موقعیتی به کار ببرید و در همه موقعیت ها هم شگفت انگیز به نظر برسید. برای بستن موها به این روش، باید موها را از پشت به صورت دم اسبی ببندید. بخش جلویی موها را هم به یک طرف شانه کنید. برای ثابت ماندن حالت موها هم از اسپری مو بهره ببرید.

10. مدل موی دم اسبی بلند رو به جلو

یکی دیگر از روش های مختلف دم اسبی بستن مو که این روزها هواداران بسیاری دارد، این مدل مو است. این دم اسبی بلند و شیک برای کسانی که موها را به سبک آمبره رنگ نموده اند، همواره ایده خوبی است.

برای بستن موها به این روش، ابتدا تمام موهای خود را بالای سر جمع کنید و با یک برس موی نرم شانه بزنید. حالا آن ها را بالای سر محکم کنید. با استفاده از یک اتو یا فر نماینده مو، رشته های مو را به صورت فرهای درشت دربیاورید. البته، می توانید فر کردن را قبل از دم اسبی بستن موها نیز انجام دهید. مهم این است که شما با کدام روش راحت تر هستید.

در ادامه، یک قسمت کوچک از موها را به دور دم اسبی بپیچید و با سنجاق سر محکم کنید. سنجاق سر باید زیر دم اسبی بسته گردد تا تعیین نباشد. اگر حجم موهایتان زیاد نیست، می توانید از اکستنشن مو بهره ببرید تا دم اسبی پرپشت و خیره نماینده ای داشته باشید.

11. مدل موی دم اسبی نچرال

اگر در پی مدل مویی راحت و بی دردسر هستید، این مدل مو را به شما پیشنهاد می دهیم. مدل موی دم اسبی نچرال می تواند فر موهای شما را به برترین شکل به نمایش دربیاورد. برای آغاز، موها را شانه کنید. از یک کرم موی فر بهره ببرید تا شانه کردن موها راحت تر گردد. بعد از آن، موها را دم اسبی ببندید تا فرهای بلند و زیبا به شما استایلی چشم نواز ببخشند.

12. مدل موی دم اسبی بالای سر

شاید کمی عجیب به نظر برسد اما مدل موی دم اسبی بالای سر به یکی از ترندهای اصلی در سال 2024 تبدیل شده است. این مدل موی کلاسیک دردسر چندانی ندارد و به راحتی می تواند هر استایلی را مجذوب نماینده تر کند. برای ایجاد این مدل مو باید همه موها را پیش از جمع کردن بالای سر صاف کنید. پیش از استفاده از اتوی مو هم یک سرم با خاصیت صاف نمایندگی روی موها بمالید. در نهایت، موها را بالای سر جمع کنید و محکم ببندید.

13. مدل موی دم اسبی حالت دار

این مدل مو ظاهری نسبتا ساده دارد اما در عین حال، شیک به نظر می رسد. برای بستن موها به روش دم اسبی حالت دار، باید موها را به دو بخش تقسیم کنید. بخشی از تارهای مو را به سمت پشت یا بالای سر بکشید و دم اسبی ببندید. سپس، این موها را با فر نماینده مو حالت دهید و رها کنید. بقیه تارهای مو را هم به صورت فرق وسط به دو طرف صورت راهنمایی کنید. اجازه بدهید تا این موها به آرامی در کنار گونه های شما قرار بگیرند.

14. مدل موی دم اسبی حبابی

مدل موی دم اسبی حبابی هم یکی دیگر از مجذوب نماینده ترین روش های دم اسبی بستن مو است. برای داشتن این ظاهر زیبا، باید ابتدا موها را دم اسبی ببندید. سپس، روی رشته موی به دست آمده کش های موی کوچک یا چند پاپیون در فواصل 2.5 سانتی متری ببندید. برای پف کردن موها و تشکیل حباب های مو، قبل از بستن هر کش مو یا پاپیون، به آرامی کناره موها را بکشید. بعد از ایجاد این حباب ها، مطمئن شوید که همه آن ها یکدست و مرتب هستند.

اگر موهای کم پشت یا کوتاهی دارید یا اینکه می خواهید حجم و طول موهایتان بیشتر گردد، می توانید پیش از بستن دم اسبی از اکستنشن مو بهره ببرید.

15. مدل موی دم اسبی بلند و فر

وقتی سی یرا، خواننده مشهور با یک مدل موی دم اسبی بلند و فر در مت گالا حاضر شد، شبیه به یک الهه زیبایی به نظر می رسید. اگر شما هم موهای فر و بلندی دارید و می خواهید آن ها را دم اسبی ببندید، این مدل مو را به شما پیشنهاد می دهیم.

برای داشتن این مدل مو، ابتدا موها را با استفاده از موس مو و سشوار به سمت بالا راهنمایی کنید. وقتی موهایتان خشک شدند، آن ها را از ریشه تا بالای سر صاف کنید و به نرمی برس بزنید. به این ترتیب، پایه ای صاف و محکم برای دم اسبی موها خواهید داشت. حالا این پایه دم اسبی را با استفاده از یک واکس موی براق و قوی در بالا محکم و ثابت نگه دارید. وقتی موها یکدست شدند، آن ها را پشت سر با استفاده از یک کش مو محکم کنید. برای داشتن ظاهری مجذوب نماینده تر نیز می توانید به موها اکستنشن مو اضافه کنید.

16. مدل مو دم اسبی جلو خامه ای

یکی دیگر از روش های محبوب دم اسبی بستن مو مدلی است که زندیا یک بار از آن استفاده کرد. در این مدل، موهای جلو به صورت خامه ای ثابت می شوند و موهای پشت هم دم اسبی بسته می شوند. برای داشتن این ظاهر مجذوب نماینده باید ابتدا روی موهای مرطوب خود یک واکس مو یا کرم موی صاف نماینده بمالید. سپس، با استفاده از یک برس گرد، تمام موها را در حین سشوار کشیدن صاف کنید. وقتی موها خشک شدند، بخش جلوی آن ها را جدا کنید و بقیه موها را به صورت یک دم اسبی بلند و درخشان ببندید. چند رشته از موهای دم اسبی بسته شده را دور کش مو بپیچید تا پنهان گردد.

حالا موهای جلو را به یک طرف صورت راهنمایی کنید و آن ها را با اسپری مو و سنجاق مو درست زیر پایه دم اسبی ببندید و محکم کنید.

17. مدل موی دم اسبی آریانا

امکان ندارد مقاله ای درباره مدل موی دم اسبی بنویسیم و در آن به مدل موی آریانا گرانده اشاره نکنیم. آریانا، خواننده و بازیگر مشهور آمریکایی را باید ملکه مدل موی دم اسبی بدانیم. او احتمالا نمادین ترین مدل موی دم اسبی تا به امروز را دارد. مدل موی کلاسیک او دو بخش دارد. بخشی که بالای سر بسته می گردد در همان بالا به دو طرف راهنمایی می گردد. بخش جلوی موها هم به یک طرف راهنمایی می شوند تا کلاسیک ترین و مجذوب نماینده ترین مدل موی دم اسبی به دست آید.

18. مدل موی دم اسبی دهه 60

مدل مویی که بعضی از زنان در دهه 60 میلادی به آن علاقه داشتند را هم باید یکی از مدل های مجذوب نماینده دم اسبی دانست. برای داشتن این مدل مو، باید موها را به سمت بالا راهنمایی کنید و از پشت ببندید. این مدل مو برای موهای پرپشت مناسب است اما اگر موهای کم پشتی دارید هم می توانید این روش را امتحان کنید. برای این کار به اکستنشن مو احتیاج دارید. در نهایت، موها را با استفاده از مقداری اسپری مو و اسپری بافت دهنده بلندتر کنید.

کلام آخر

اگر می خواهید در یک مهمانی رسمی یا ساده شرکت کنید اما برای براشینگ و شینیون مو فرصت کافی ندارید، به شما روش های مختلف دم اسبی بستن مو را پیشنهاد می دهیم. این روش های مدل دادن به مو دردسر چندانی ندارند و شما را با کم ترین هزینه و امکانات به مجذوب نماینده ترین مدل مو می رسانند.

منبع: instyle

منبع: دیجیکالا مگ
انتشار: 10 اردیبهشت 1403 بروزرسانی: 10 اردیبهشت 1403 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 17024

به "روش های مختلف دم اسبی بستن مو؛ 18 مدل شیک و متفاوت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "روش های مختلف دم اسبی بستن مو؛ 18 مدل شیک و متفاوت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید