رزیتا غفاری: ممیزی های صداوسیما بیش از حد است

به گزارش کنفرانس هکا، رزیتا غفاری علت ضعف سریال های تلویزیونی و کمبود سریال در تلویزیون را ممیزی های بیش از حد صداوسیما و حمایت نکردن از نویسنده ها دانست.

رزیتا غفاری: ممیزی های صداوسیما بیش از حد است

این بازیگر در گفت و گویی با خبرنگاران درباره دلیل ضعف سریال های تلویزیونی در سال های اخیر گفت: شبکه های خصوصی و نمایش خانگی از فراوریات صداوسیما پیشی گرفتند؛ چرا این رخ داده؟ من فکر می کنم به خاطر ممیزی های بیش از حد صداوسیماست.

غفاری اضافه نمود: از همان ابتدا از تصویب فیلم نامه تا مشخص کارگردان و تهیه کننده، همه این ها دست به دست هم می دهد تا اینکه ما نتوانیم فراوریاتی داشته باشیم که بتواند با فراوریات شبکه خانگی رقابت کند.

این بازیگر در پاسخ به این سوال که افزایش بودجه سازمان در سال آینده می تواند راهی برای ارتقاء کیفیت باشد؟ گفت: ان شاءالله که همینطور باشد. اگر این بودجه در راه درست استفاده گردد، می توانیم شاهد فراوریات بهتری از صداوسیما باشیم .

غفاری که چند ماه قبل در سریال فرشتگان بی بال با موضوع کرونا بازی داشت، درباره بازی در این مجموعه شرح داد: سریال، در اوج کرونا و در ابتدای همه گیری ساخته شد و ما با همان حس و حال جلوی دوربین می رفتیم و فضا خیلی برایمان متفاوت بود. اینکه کار خوبی شد یا نه را نمی دانم اما من تمام انرژی ام را برای آن گذاشتم .

او در پاسخ به اینکه چرا تلویزیون در این مدت درباره کرونا سریال های بیشتری فراوری نکرده است، گفت: فراوریات کلا پایین است. نویسنده نداریم یا نویسنده ها حمایت نمی شوند که بتوانند به موضوعات مختلفی از جمله کرونا بپردازند.

غفاری به حرفهایش افزود: امیدوارم این بیماری زودتر ریشه کن گردد ولی زمان زیادی هم برای نویسنده ها نبوده که بتوانند به این موضوع بپردازند و از طرفی فضای کار هم به آنها داده نمی گردد تا بخواهند دست به قلم شوند. نویسنده ها به خوبی حمایت نمی شوند و از آنها سفارشی درخواست نمی گردد. شاید به مرور زمان اوضاع بهتر گردد.

این بازیگر در سرانجام در پاسخ به اینکه چه درسی از کرونا گرفته است؟ گفت: در این دوران افسوس می خوریم. برمی گردیم به گذشته، زمان هایی که همه کنار هم بودیم، بدون ماسک و بدون اینکه بخواهیم فاصله ای را رعایت کنیم. مهمترین درسش این بود که بیشتر به تنهایی آدم ها پی بریدم. همه احساس تنهایی داشتند. کرونا متاسفانه تمام جهان را گرفته و این احساس میان تمام مردم جهان مشترک است.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 31 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 31 اردیبهشت 1401 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 13620

به "رزیتا غفاری: ممیزی های صداوسیما بیش از حد است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رزیتا غفاری: ممیزی های صداوسیما بیش از حد است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید