ربایش 2 خانم و دختر 4 ساله توسط سارقان خشن

به گزارش کنفرانس هکا، رئیس پلیس بازرسی پایتخت از بازداشت سارقی خشن اطلاع داد که دو خانم و یک دختربچه را درحالیکه داخل خودروی پژو 206 قرار داشتند، ربوده و خودرو را به سرقت برده بود.

ربایش 2 خانم و دختر 4 ساله توسط سارقان خشن

به گزارش گروه اجتماعی خبرنگاران، ساعت 10:59 صبح روز چهاردهم آذرماه خبری مبنی بر آدم ربایی در خیابان پیروزی به پلیس 110 اعلام شد که به سرعت اکیپی از مأموران انتظامی کلانتری 110 شهدا به محل حادثه اعزام شدند.

مأموران با حضور در محل به تحقیقات از شاهدان عینی پرداختند که آنالیز اولیه نشان داد دو پسر جوان حدوداً 20 ساله، همزمان با سرقت یک دستگاه خودروی پژو 206 صندوق دار، سرنشینان آن شامل دو خانم حدوداً 37 و 55 ساله و دختربچه ای چهار ساله را ربوده اند.

همزمان با تحقیقات پلیسی مردی جوان با حضور نزد مأموران مطرح کرد که صاحب خودروی پژو 206 است.

وی به پلیس گفت: من، دخترم، همسرم، مادر و خواهر همسرم در خودرو بودیم، مادر همسرم عمل آنژیو قلب انجام داده و ساعتی قبل او را از بیمارستان بوعلی ترخیص کردیم، بعد از ترخیص، برای اخذ جواب سونوگرافی همسرم به خیابان پیروزی آمدیم و من و همسرم برای دریافت جواب سونوگرافی از خودرو پیاده شدیم، درحالیکه خودرو روشن، شیشه ها بالا بود و سوئیچ روی فرمان قرار داشت.

پس از اینکه کارمان تمام شد به خیابان آمدیم، اما متوجه شدیم خودرو همراه با سرنشیان به سرقت رفته است.

شاهدان ماجرا در تحقیقات پلیسی اعلام کردند که دو پسر جوان ابتدا با استفاده از قمه شیشه های خودروی را شکسته و سپس خودرو را به همراه سرنشینانش سرقت نموده اند.

با ثبت اظهارات صاحب خودروی و برداشت شماره پلاک خودرو، طرح مهار برای بازداشت سارقان آدم ربا به اجرا درآمد، دقایقی بعد مأموران متوجه شدند سارقان، سرنشینان خودرو را به دلیل تقلای زیاد برای رهایی یافتن از دست آنها، در خیابان عارف شمالی از خودرو پیاده نموده و در جهت جنوب به شمال بزرگراه امام علی (ع) به جهت خود ادامه داده اند.

متهمان هنگام فرار، با واحد گشت موتوری پلیس روبه رو شده که با کوبیدن خودرو به مأموران و مجروح کردن آنها، به فرار خود ادامه داده بودند.

در ادامه ماجرا، واحد گشت بازررسی پلیس پایتخت حین حرکت در جهت، با مشاهده خودروی پژو 206، به راننده و سرنشین خودرو مشکوک و برای آنالیز موضوع به تعقیب خودرو پرداختند که در نهایت متهمان ضمن برخورد با یک دستگاه خودروی نیسان متوقف شده بودند.

مأموران در این حین برای بازداشت سارقان آدم ربا دست به کار شده و پیروز شدند یکی از متهمان را بازداشت نمایند، اما متهم دوم از محل گریخت.

سرهنگ حمید خروش؛ رئیس پلیس بازرسی پایتخت با اعلام این خبر گفت: در جریان این حادثه دو مامور انتظامی و یک شهروند مجروح شدند و متهمان به 6 دستگاه خودروی عبوری نیز آسیب رساندند.

وی توضیح داد: در تحقیقات از سرنشینان پژو 206، معین شد که آن ها توسط متهمان تهدید به مرگ نیز شده بودند.

این مقام انتظامی با اشاره به کوشش پلیس برای بازداشت متهم دیگر این پرونده، گفت: متهم 20 ساله این پرونده مدعی شده که چند روز پیش از یکی از شهرستان های همجوار به تهران آمده و دارای سابقه کیفری است.

رئیس پلیس بازرسی پایتخت با بیان اینکه تحقیقات تکمیلی درباره این پرونده ادامه دارد از شهروندان، خواست هنگام ترک خودرو، حتماً خودرو را خاموش و به هیچ وجه سوئیچ آن را بر روی فرمان نگذارند.

pariha.com: پریها مجله گردشگری، خبری، موفقیت، آشپزی و سرگرمی میباشد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 1 تیر 1401 بروزرسانی: 1 تیر 1401 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 7618

به "ربایش 2 خانم و دختر 4 ساله توسط سارقان خشن" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ربایش 2 خانم و دختر 4 ساله توسط سارقان خشن"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید