راز زندگی طولانی سگی که رکورددار گینس شد!، عکس

به گزارش کنفرانس هکا، بوبی که از نژاد اصیل رافیرو دو آلنتجو بود و لغب مسن ترین سگ دنیا را داشت، در سن 31 سالگی مرد. به گفته سرپرست پرتغالی این سگ، او همواره غذای انسانی میخورد و هرگز به قلاده آویخته نشده بود.

راز زندگی طولانی سگی که رکورددار گینس شد!، عکس

بوبی، نژاد اصیل رافیرو دو آلنتجو از پرتغال که مسن ترین سگ جهان بود، در سن 31 سالگی مرد. با توجه به رکوردهای جهانی گینس، بوبی پس از 31 سال و 165 روز زندگی در روز شنبه در خانه خود در پرتغال درگذشت.

این سازمان به نقل از مالک بوبی، لئونل کاستا، می گوید که او در طول زندگی اش هرگز به بند و قلاده نبود و با افزایش سن، بیشتر وقت خود را در حیاط خلوت ملکش با گربه ها می گذراند. بعلاوه بوبی منحصراً غذای انسانی می خورد و قبل از سرو برای حذف چاشنی ها آب می خورد.

باشگاه لانه آمریکا سگ های این نژاد را سگ های نگهبان دام با جثه میانه می دانند که امید به زندگی معمولی آنها بین 12 تا 14 سال است. طبق گزارش های ثبت شده گینس، و با توجه به اسناد تولد او، بوبی در 11 می 1992 به جهان آمده است. بعلاوه سن او به وسیله اتحادیه دامپزشکان تایید شده بود.

  • آرواره 1.3متری شکارچی غول پیکر/ عکس

  • موش های عجیبی که در آتشفشان یخ زده زندگی می نمایند/ عکس

بوبی رکورد پیرترین سگ زنده را که اخیراً به وسیله یک چیهواهوای ساکن اوهایو به نام اسپایک 23 ساله به دست آمده بود، و رکورد پیرترین سگ تاریخ را که مدتها به وسیله یک سگ گاو استرالیایی 29 ساله به نام بلوی بود، ثبت شده بود را شکست.

منبع: foxnews

323

منبع: خبرآنلاین
انتشار: 2 آبان 1402 بروزرسانی: 2 آبان 1402 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 14125

به "راز زندگی طولانی سگی که رکورددار گینس شد!، عکس" امتیاز دهید

1 کاربر به "راز زندگی طولانی سگی که رکورددار گینس شد!، عکس" امتیاز داده است | 5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "راز زندگی طولانی سگی که رکورددار گینس شد!، عکس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید