دندانپزشک دوره گرد و زیرزمینی در یاسوج به دام افتاد

به گزارش کنفرانس هکا، مدیر نظارت دانشگاه علوم پزشکی استان کهگیلویه و بویراحمد از دستگیری دندانپزشک دوره گرد و زیرزمینی در یاسوج اطلاع داد.

دندانپزشک دوره گرد و زیرزمینی در یاسوج به دام افتاد

به گزارش خبرنگاران، به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج، دکتر وحید توانا گفت: با آنالیز بازرسان نظارت دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد دندانپزشک دوره گرد و زیرزمینی در یاسوج شناسایی و توسط متولیان امر دستگیر شد.

وی با بیان اینکه مؤسسه غیرمجاز این فرد متخلف نیز پلمب شد، اظهار کرد: بازرسان واحد نظارت معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی یاسوج با همراهی مأموران اماکن و در دست داشتن حکم قضائی با حضور در محل کار دندانپزشک دوره گرد به فعالیت غیرقانونی وی خاتمه دادند.

مدیر نظارت دانشگاه علوم پزشکی استان کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه این فرد متخلف به صورت زیرزمینی و غیرمجاز در امور دندانپزشکی دخالت داشت، اظهار داشت: مکان مورد نظر پلمب شد.

توانا توضیح داد: این فرد با فراهم کردن ابزار و وسایل دندانپزشکی و راه اندازی این مکان غیرمجاز در پارکینگ یک واحد خانه مسکونی در یکی از روستاهای اطراف یاسوج اقدام به پر کردن، عصب کشی، کشیدن دندان و ساخت دست دندان مصنوعی متحرک برای بیماران نموده است.

وی افزود: دندانپزشک دوره گرد غیر مجاز با هوشیاری بازرسان واحد نظارت معاونت درمان دانشگاه شناسایی و ضمن هماهنگی با مقامات قضائی و امنیتی استان و دریافت دستورات قضائی با همراهی مأموران اماکن و یگان امداد نیروی انتظامی با حضور در محل کار وی، این مکان را پلمب و فرد خاطی دستگیر و برای برخورد قانونی تحویل مقامات قضائی شد.

پارمیس: قدرت گرفته از سیستم مدیریت محتوای پارمیس

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 10 مهر 1400 بروزرسانی: 10 مهر 1400 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 3655

به "دندانپزشک دوره گرد و زیرزمینی در یاسوج به دام افتاد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دندانپزشک دوره گرد و زیرزمینی در یاسوج به دام افتاد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید