درگیری مرگبار پسر با پدر در جردن، برخورد سر پیرمرد 89 ساله به اُپن آشپزخانه جانش را گرفت

به گزارش کنفرانس هکا، پسر جوان وقتی دید پدر پیرش به او پول نمی دهد با او درگیر شد و در این درگیری پدر خانواده سرش به اپن آشپزخانه خورد و به کام مرگ فرو رفت.

درگیری مرگبار پسر با پدر در جردن، برخورد سر پیرمرد 89 ساله به اُپن آشپزخانه جانش را گرفت

به گزارش، عقربه ها ساعت 11 آخرین شامگاه شهریور سال جاری را نشان می داد که پیرزنی در تماس با امدادگران اورژانس برای نجات جان شوهر 89 ساله اش درخواست یاری کرد. تیم امدادی با حضور در محل مشاهده کردند پیرمرد 89 ساله از ناحیه سر دچار خون ریزی شده و از هوش رفته است که پس از اقدامات ابتدایی این مرد به بیمارستان شهدای تجریش منتقل شد.

کوشش پزشکان برای نجات جان پیرمرد 89 ساله ادامه داشت، اما این مرد روی تخت بیمارستان به کام مرگ فرو رفت و همین کافی بود تا تیمی از ماموران 103 گاندی برای تحقیقات ابتدایی و آنالیز علت مرگ وارد عمل شوند.

ماموران در گام نخست پی بردند که ضربه محکم به سر این مرد باعث مرگ وی شده و با توجه به مرموز بودن این صحنه تیمی از ماموران اداره 10 پلیس آگاهی تهران به دستور بازپرس شعبانی از شعبه 4 دادسرای امور جنایی برای تجسس های فنی وارد عمل شدند.

تیم جنایی تهران در ابتدا به خانه پیرمرد در خیابان جردن رفتند و با یک زن که در حال گریه بود و زیر لب می گفت پسرم دست قتل زده است، روبه رو شدند. مادر خانواده در حالی که اشک می ریخت به ماموران گفت که پسرم عامل قتل پدرش بوده و فرار نموده است. این زن ادامه داد: پسر 55 ساله ام از پدرش پول می خواست و همسرم با او مخالفت کرد که بین آن ها درگیری رخ داد و در یک لحظه پسرم، پدرش را به عقب هل داد که سر شوهرم به اپن آشپزخانه خورد و روی زمین افتاد، سپس من با اورژانس تماس گرفتم و پسرم نیز فرار کرد.

بنا بر این گزارش، تحقیقات برای دستگیری پسر فراری این خانواده ادامه دارد و جسد قربانی این جنایت نیز به پزشکی قانونی منتقل شد تا علت مرگ تعیین گردد.

منبع: روزنامه خراسان

maeaedu.ir: آموزش باید برای همه در دسترس باشد

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 3 اسفند 1401 بروزرسانی: 3 اسفند 1401 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 5902

به "درگیری مرگبار پسر با پدر در جردن، برخورد سر پیرمرد 89 ساله به اُپن آشپزخانه جانش را گرفت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "درگیری مرگبار پسر با پدر در جردن، برخورد سر پیرمرد 89 ساله به اُپن آشپزخانه جانش را گرفت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید