دختر جوان در دام سیاه شوهر خاله جن گیر!

به گزارش کنفرانس هکا، دختر جوان که در دام سیاه شوهرخاله رمال خود گرفتار شده بود دیروز در دادگاه به تشریح سرنوشت شومش پرداخت.

دختر جوان در دام سیاه شوهر خاله جن گیر!

به گزارش، دو ماه قبل دختر 18 ساله ای به نام الناز همراه مادرش به پلیس آگاهی رفت و از شوهر خاله 34 ساله اش به نام پرویز شکایت کرد.

وی گفت:شوهر خاله ام رمال است. او ادعا می کرد با اجنه در ارتباط است و می تواند کاری کند تا در کنکور قبول شوم. او با حرف هایش مرا فریب داد و به خانه شان کشاند و دوبار مرا آزار داد.

با شکایت دختر جوان، شوهرخاله وی ردیابی و بازداشت شد و دیروز در شعبه 12 دادگاه کیفری استان تهران از خود دفاع کرد.

در ابتدای جلسه، دختر جوان به تشریح ماجرا پرداخت و گفت: شوهرخاله ام مدتی است که رمالی می نماید. او مدعی بود با اجنه در ارتباط است و می تواند دعایی بخواند که در کنکور قبول شوم. او با حرف هایش مرا فریب داد و از من خواست تا یک روز در غیاب خاله ام همراه یکی از دوستانم به خانه آن ها در بولوار فردوس بروم، اما دوستم که از این تصمیم منصرف شده بود همراهم نیامد و من به تنهایی به خانه شوهر خاله ام رفتم، اما او دوبار مرا آزار داد.

وی ادامه داد:قبل از این ماجرا شوهرخاله ام حرف هایی می زد که باعث شد اعتمادم جلب گردد. او می گفت قرصی از آسمان به زمین می افتد که اگر آن را بخورم در امتحان قبول می شوم. همان موقع قرصی از آسمان به زمین افتاد. او با رفتارهایش اعتمادم را جلب نموده بود. آخرین بار با من تماس گرفت و گفت اجنه قصد دارند پدر و مادرم را بکشند و اجساد آن ها را تکه تکه نمایند. او می گفت اگر تا یک ساعت دیگر به خانه آن ها نروم اجنه نقشه شان را اجرا می نمایند. من که از حرف های شوهر خاله ام ترسیده بودم بلافاصله به خانه خاله ام رفتم، اما شوهر خاله ام مرا آزار داد و وقتی مقاومتم را دید به شدت مرا کتک زد و مجبور کرد تا به خواسته سیاهش تن دهم.

دختر جوان در حالی که اشک می ریخت، گفت: بعد از این ماجرا روحیه ام خراب شده بود و به افسردگی مبتلا شده بودم. شب ها مدام گریه می کردم تا این که مادرم متوجه ماجرا شد و حقیقت را به او گفتم. من همراه پدر و مادرم به خانه شوهر خاله ام رفتیم و او گفت من به خواسته خودم با او رابطه برقرار نموده ام.

این دختر ادامه داد: وقتی خاله ام به این ماجرا پی برد وسایلش را جمع و شوهرش را ترک کرد. حالا درخواست طلاق داده و پرونده آن ها در جریان است. این مرد زندگی مرا تباه کرد و حالا برایش اشد مجازات می خواهم.

سپس مرد رمال به دفاع از خود پرداخت و جرمش را انکار کرد. وی گفت: من این دختر را آزار نداده ام. او و دوستانش در یک گروه تلگرامی عضو هستند که یک زن آرایشگر به آن ها آموزش های رمالی و جن گیری می دهد. حرف هایی را که این دختر علیه من مطرح نموده زن آرایشگر به او گفته است.

وی ادامه داد: پدر و مادر این دختر از همان ابتدا در زندگی من و همسرم دخالت می کردند و می خواستند زندگی ما را از هم بپاشند. حالا که دعوای من و همسرم شدت گرفته چنین موضوعی را علیه من مطرح نموده اند. من و همسرم در یک مجتمع مسکونی زندگی می کنیم و اگر این دختر را به زور آزار داده بودم حتماً فریاد های یاری او را همسایه ها می شنیدند و به یاری او می آمدند.

قاضی پرسید: همه دوستان و آشنایانت تایید نموده اند که رمالی می کردی حالا چطور منکر هستی که متهم پاسخ داد: من حرف های آن ها را قبول ندارم و می گویم بی گناهم.

قضات دادگاه ادامه جلسه را به روز های بعد موکول کردند تا کارشناسان پزشکی قانونی درباره این پرونده اظهار نظر نمایند.

منبع:خراسان

pariha.com: پریها مجله گردشگری، خبری، موفقیت، آشپزی و سرگرمی میباشد.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 1 تیر 1401 بروزرسانی: 1 تیر 1401 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 7563

به "دختر جوان در دام سیاه شوهر خاله جن گیر!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دختر جوان در دام سیاه شوهر خاله جن گیر!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید