داورزنی: در مورد گرشاسبی مجمع باشگاه تصمیم می گیرد

به گزارش کنفرانس هکا، معاون وزیر ورزش و جوانان با بیان این که در مورد حمیدرضا گرشاسبی مجمع هیات رئیسه تصمیم گیری می نماید، اضافه نمود: ارتباط بین اداره کل ها با هیات های استانی شنا، شیرجه و واترپولو باید بهتر گردد.

داورزنی: در مورد گرشاسبی مجمع باشگاه تصمیم می گیرد

به گزارش خبرنگاران، مجمع عمومی سالیانه فدراسیون شنا، شیرجه واترپلو به میزبانی آموزشگاه ملی المپیک و با حضور محسن رضوانی، رییس فدراسیون، محمدرضا داورزنی معاون ورزش حرفه ای و قهرمانی وزارت ورزش و جوانان و شروین اسبقیان مدیر کل دفتر امور مشترک فدراسیون های ورزشی وزارت ورزش و جوانان برگزار گردید که پس از آن داورزنی در جمع خبرنگاران حاضر شد و به سوالات خبرنگاران پاسخ داد.

معاون وزیر ورزش و جوانان در پاسخ به این سوال که آیا با توجه به قانون منع به کار گیری بازنشستگان در صورت خصوصی سازی باشگاه پرسپولیس گرشاسبی می تواند در این باشگاه به کار خود ادامه دهد، در این باره شرح داد: مسلما باید قانونی که تصویب شده اجرا شود، اما فعلا نمی توان در مورد این پرسش پاسخ قطعی را داد، چرا که هنوز معین نیست دو باشگاه استقلال و پرسپولیس چه زمانی به عنوان یک باشگاه خصوصی مطرح می شوند به همین دلیل باید تا زمان خصوصی سازی شدن این دو باشگاه فوتبال صبر کرد و در مورد ادامه فعالیت گرشاسبی در باشگاه پرسپولیس نیز همه چیز در مجمع هیات رییسه تصمیم گیری خواهد شد.

او همچنین در پاسخ به این سوال که ضیایی به دلیل این که کارمند وزارت کشور بوده می تواند در صورت برکنار شدن از ریاست فدراسیون والیبال بار دیگر به وزارت ورزش و جوانان باز شود، در این باره شرح داد: اگر ماده 60 قانون ایثارگری شامل حال ضیایی شود، او کارمند دولت تلقی می شود و می توان این موضوع را تایید کرد اما فعلا چیزی معین نیست و همه چیز تا تاریخ 15 آذر ماه معین و مشخص خواهد شد.

معاون ورزش حرفه ای و قهرمانی وزارت ورزش و جوانان در مورد مجمع فدراسیون شنا نیز، خاطر نشان کرد: با توجه به موفقیت های ملی واترپلو در بازی های آسیایی 2018 جاکارتا و کسب مدال برنز پس از 44 سال شاهد تحول خوبی در بین رشته های آبی کشور از جمله شنا، شیرجه و واترپلو بوده ایم. برای این که بتوانیم توسعه این رشته را بیش از پیش حفظ کنیم باید امکانات کافی در اختیار هیات های استان های کشور قرار بگیرد، چرا که در غیر این صورت نمی توان انتظار زیادی در راستای رشد این رشته ها داشت.

داورزنی همچنین ادامه داد: اگر می خواهیم شاهد موفقیت های روز افزون این سه رشته باشیم، باید برنامه ریزی دقیق نیز در راستای استفاده از استعدادهای استانی انجام دهیم. اگر موفقیت می خواهیم این مهم با یک یا دو ساعت تمرین در روز قابل دسترس نیست. طبق قانونی که وجود دارد باید امکانات مازاد ورزشی به مزایده گذاشته شود. از همین رو بهتر است اقدامات لازمه را انجام دهیم تا ارتباط بهتری میان اداره کل استان ها و هیات ها برگزار شود تا بتوان به صورت پیوسته و مداوم از استخرهای قهرمانی استفاده نموده و پرورش استعدادها را ببینیم.

او در پاسخ به این سوال که آیا تاکنون اجرای قانون منع به کارگیری بازنشستگان برای وزارت ورزش و جوانان دردسر ساز شده است؟ اظهار کرد: خیر. دردسر ساز نبوده است. وقتی قانونی را تصویب می کنیم بهتر است به صورت منظم آن را برگزار کنیم. تاکنون 70 درصد از کارها پیش رفته است و تنها 30 درصد از آن باقی مانده است که ان شاء الله تا تاریخ 15 آذر ماه همه چیز معین خواهد شد.

pariha.com: پریها مجله گردشگری، خبری، موفقیت، آشپزی و سرگرمی میباشد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 1 تیر 1401 بروزرسانی: 1 تیر 1401 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 1366

به "داورزنی: در مورد گرشاسبی مجمع باشگاه تصمیم می گیرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "داورزنی: در مورد گرشاسبی مجمع باشگاه تصمیم می گیرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید