داستان های عاشقانه کوتاه، اما واقعی

به گزارش کنفرانس هکا، خبرنگاران: عشق فقط تعریف کردن از یکدیگر، گل و شعر و موسیقی نیست، عشق کار سختی است که نیاز به تلاش هر دو طرف دارد. گاهی اوقات کاری که می کنیم بیشتر از جملات عاشقانه، عشق ما را نشان می دهند. در اینجا چند داستان کوتاه عاشقانه و زیبای واقعی می خوانید.

داستان های عاشقانه کوتاه، اما واقعی
  • در حال رانندگی به سمت محل کارم بودم که یک زوج جالب توجهم را جلب کردند. یک خانواده جوان که یک بچه کوچک داشتند. دختر مشکل شنوایی و گفتاری داشت بنابراین آن ها با زبان اشاره با هم حرف می زدند و به خاطر او زبان اشاره را یاد گرفته بودند. در حالی که ما گاهی یک ببخشید ساده هم نمی توانیم بگوییم. این عشق واقعی است.
  • پدربزرگ و مادربزرگ من 80 سال، یعنی از 15 سالگی با هم بودند. آن ها در جنگ هم با هم بودند، پدربزرگم دستش و مادربزرگم شنواییش را از دست داد. آن ها فقیر و گرسنه بودند، شش بچه بزرگ کردند و خانواده شان را حفظ کردند. وقتی بازنشسته شدند، نزدیک دریا رفتند. مادربزرگم دو بار سرطان را شکست داد و پدربزرگم یک بار سکته کرد. او همیشه برای مادربزرگم گل می خرید و یکدیگر را واقعا دوست داشتند. آن ها در 95 سالگی و به فاصله یک روز درگذشتند.
  • هر سال، سالگرد ازدواجمان، همسرم برای من یک پیام می فرستد: خانم جانسون، آقای اسمیت را به عنوان همسر آینده ات قبول می کنی؟ من لبخند می زنم و جواب می دهم: بله
  • وقتی پدرم 35 ساله بود، نیاز به عمل قلب فوری داشت. تمام مدتی که در بیمارستان بود مادرم کنارش بود. روز جراحی پدرم 5 روز قبل از تولد مادرم بود و پدرم درد زیادی داشت. مادرم روز تولدش بیدار شد و پدرم را ندید. او ترسید و دنبالش گشت. او از بیمارستان بیرون دوید و پدرم را با یک دسته گل، یک کیک و شکلات دید. او به سختی راه می رفت، اما لبخند می زد و عشق در چشمانش بود.
  • من 19 ساله بودم و او 24 ساله بود. او اولین عشق من بود. ما دو سال با هم بودیم و من عاشقش بودم. یک روز به من گفت: دیگر نمی خواهم با هم قرار بگذاریم. من نابود شدم. سس یک حلقه درآورد و گفت: می خواهم با تو ازدواج کنم. پنج سال بعد به او گفتم عاشق کسی دیگر شده ام. او تعجب کرد و پرسید: چه کسی؟ گفتم: پسر یا دخترمان، هنوز نمی دانم. انتقام شیرین است.
  • سه سال بود با هم زندگی می کردیم و او اصلا احساساتی نبود. من در حال پختن شام بودم که از پنجره بیرون را نگاه کردم و دیدم روی زمین با گل رز نوشته شده مری، دوستت دارم من برای دختری که این پیام برایش نوشته شده شادمان شدم و بعد فهمیدم خودم هم مری هستم. با خودم فکر کردم یعنی کار اوست؟ درست همان لحظه پیام داد: کمی گوشت سرخ کن، گرسنه هستم. خیلی طول کشید با گلبرگ های رز بنویسم.
  • وقتی از من خواستگاری کرد به او گفتم اگر با هم ازدواج کنیم، هیچ وقت اجازه نمی دهم بروی او خندید و گفت: پس محکم نگهم دار ما به ماه عسل رفتیم. فکر شیرجه زدن از صخره در دریاچه احمقانه بود. او بازنگشت. وقتی او را به ساحل کشیدم و احیای قلبی ریوی را انجام دادم، گریه می کردم و فریاد می زدم: نمی گذارم بروی او صدای مرا شنید و شروع به نفس کشیدن کرد.
  • شوهرم برای اینکه مرا غافلگیر کند یاد گرفت چطور پن کیک بپزد و آن را در هوا برگرداند. او خیلی برای این کار تلاش کرده بود، چون لکه های چربی را روی سقف می دیدم.
  • پدر و مادرم 35 سال است ازدواج کرده اند. در دو سال اخیر مادرم مبتلا به زوال عقل شده و هر روز که پدرم را می بیند انگار اولین بار است. او هر بار تا انتها روز عاشق پدرم می شود، چون هیچکس به اندازه پدرم به او اهمیت نمی دهد.

منبع: brightside

بیست آمار: آشنایی با علم آمار و ریاضیات

منبع: برترین ها
انتشار: 10 مهر 1400 بروزرسانی: 10 مهر 1400 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 7502

به "داستان های عاشقانه کوتاه، اما واقعی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "داستان های عاشقانه کوتاه، اما واقعی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید