حمله بی سابقه پیروانی به امیر قلعه نویی ، نمی دانم از کجا دستور گرفتند

به گزارش کنفرانس هکا، افشین پیروانی در روز پر سر و صدا و پرحاشیه فوتبال ایران بار دیگر روی خط برنامه شب های فوتبالی آمد و اینبار پاسخ تندی به اظهارات قلعه نویی داد.

حمله بی سابقه پیروانی به امیر قلعه نویی ، نمی دانم از کجا دستور گرفتند

به گزارش خبرنگاران به نقل از ورزش سه، افشین پیروانی، سرپرست پرسپولیس در واکنش به صحبت ها و کنایه های امیر قلعه نویی و در شرایطی که پرواز این تیم با تاخیر از اصفهان روبرو شده بود، پاسخ تندی داد.

پیروانی در ابتدای صحبت هایش با اشاره به موضوع عدم حضور سپاهانی ها در زمین گفت: من صحبتم این است که باید به قانون احترام گذاشت و آن را اجرا کرد. تماشاگر تیم میزبان اگر مزاحمتی بوده از طرف آنها بود. یک نفر از تدارکات و دیگر اعضای تیم سپاهان در زمان حضورمان در اتوبوس مشاهده نکردیم. حتی آقای گل محمدی هم گفتند اگر یک نفر از تیم سپاهان بیاید برای گرم کردن ما احترام می گذاریم اما دوستان شاهد هستند که حتی یک نفر هم از رختکن نیامد. من سوالم این است که کدام بازیکن تیم محترم سپاهان در راهرو گرم نموده است. قانون باید اجرا گردد و پیش داوری نمی کنیم اما دوستانی که آنجا هستند می دانند که قانون چیست. دوستان می دانند که سپاهان قصد بازی نداشته. بیان کرد بازی نمی کنیم. تیم حریف حالا یک سری بازیکن مصدوم داشته و به ما ربط ندارد. ما به موقع گرم کردیم. ما به فکر بازی بعدی هستیم و طرفداران مطمئن باشند انشاالله هم قهرمانی دیگری کسب خواهیم کرد.

او در واکنش به صحبت های قلعه نویی که مدعی شده بود تیمش اعتقاد به دعای قبل از بازی برخلاف دیگر تیم ها که به دنبال شب زنده داری هستند دارد گفت: دو تا موضوع جداست. موضوع اول اینجاست که تیم حریف نیامد. مشکل داشت مشکل به وجود آوردند یا هر چیز دیگر. آمدند در ورزشگاه ولی نیامدند گرم نمایند و حالا از کجا دستور گرفتند! این ها مسائلی است که باید به همه دوستان شرح داده گردد. حالا دوست ما که آمد روی خط (امیر قلعه نویی) که فرار رو به جلو بود. ما هم اعتقاد داریم و بچه مسلمان هستیم. ما با ذکر می آییم و همه ما را می شناسند. درباره این چیزها نگویید که همه از تیم ما خبر دارند و بچه های ما هم قبل از هر بازی با پیراهن نوشته ها و پیراهن های منقش به نام شهدا آن را زینت داده اند حضور پیدا می نمایند. لطف نمایند فرار رو به جلو ننمایند. اینقدر می گویند تیم مهندسی شده قهرمان می گردد هم به خاطر این است که در تیممان تا دلتان بخواهد دکتر و مهندس داریم.

پیروانی که صحبت های قلعه نویی درباره شب زنده داری و ... را بعد از اتفاقات و حواشی دبی یک کنایه علیه باشگاهش می دانست پاسخ تندی به این ماجرا داد و گفت: لطف کنید فرار رو به جلو نکنید. در حضور این همه بیننده من فکر می کنم ادب و اخلاق را باید رعایت کنید اما فکر می کنم عدم سواد که سواد این نیست که دانشگاه رفته باشید. سواد یعنی طرز پوشیدن، طرز حرف زدن و برخورد کردن اما متاسفانه امشب صحنه هایی دیدم که بی سوادی موج می زد!

ترکیه: ترکیه: سفر بقه سرزمین زیبایی ها، استانبول، آنتالیا، آنکارا، کوش آداسی

مجله دور زمین: دور زمین: آشنایی با زیبایی های دنیا در مجله سرگرمی و گردشگری

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 10 مهر 1400 بروزرسانی: 10 مهر 1400 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 8756

به "حمله بی سابقه پیروانی به امیر قلعه نویی ، نمی دانم از کجا دستور گرفتند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حمله بی سابقه پیروانی به امیر قلعه نویی ، نمی دانم از کجا دستور گرفتند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید