حضور همراه اول در بزرگترین نمایشگاه فناوری ترکیه

به گزارش کنفرانس هکا، همراه اول با پلتفرم های دیجیتال خود راهی نمایشگاه بین المللی Mobilefest ترکیه شد.

حضور همراه اول در بزرگترین نمایشگاه فناوری ترکیه

به گزارش اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، نخستین و بزرگترین اپراتور تلفن همراه کشور با هدف معرفی توانمندی های فنی و مخابراتی ایران به رویداد Mobilefest ترکیه رفت.

رویداد Mobilefest که از تأثیرگذارترین رویدادهای فناورانه حوزه اوراسیا است، بر شبکه سازی و ایجاد ارتباط با رهبران صنعت ارتباطات به وسیله مشاهده دستاوردهای تکنولوژیک برندها در بخش نمایشگاهی و دریافت بینش ها و تجربیات واقعی از سخنرانی ها و ارائه های تخصصی تمرکز دارد.

بخش های موضوعی این نمایشگاه نیز متشکل از ارتباطات و سرویس های تلفن همراه، خدمات ابری و دیتاسنترها، امنیت سایبری، دستگاه ها و تجهیزات، بلاکچین و متاورس و استارتاپ ها می گردد که غرفه همراه اول مستقر در نخستین بخش موضوعی این رویداد است.

همراه اول با موضوع محصولات، خدمات و فعالیت هایی در حوزه های کسب و کار سازمانی، تحقیق و توسعه و سرمایه گذاری جسورانه و با شعار هدف گیری بی نهایت، در این رویداد و در قالب بخش نمایشگاهی حضور پیدا نموده تا به کشف فرصت های نو سرمایه گذاری مبادرت ورزد.

نخستین و بزرگترین اپراتور تلفن همراه ایران در نظر دارد طی برگزاری این رویداد سه روزه، از نوترین بسترهای دیجیتال پیشرفته خود در حوزه های سلامت و توریسم رونمایی کند و به معرفی 12 سرویس دیجیتال دیگر بپردازد.

اپراتور اول تلفن همراه ایران در کنار سه اپراتور اصلی تلفن همراه ودافون، ترک تلکام و ترکسل کشور ترکیه، در بخش نمایشگاهی Mobilefest و در قالب غرفه ای دو طبقه حضور دارد.

در این نمایشگاه که با مشارکت حدود 300 شرکت دنیای برگزار می گردد، اپراتورهای تلفن همراه، تولیدکنندگان دستگاه های ارتباطی و ارائه دهندگان خدمات فناوری از سراسر دنیا حضور دارند و از 25 تا 27 آوریل 2024 (6 تا 8 اردیبهشت 1403) میزبان علاقه مندان خواهند بود.

منبع: خبرآنلاین
انتشار: 6 اردیبهشت 1403 بروزرسانی: 6 اردیبهشت 1403 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 16942

به "حضور همراه اول در بزرگترین نمایشگاه فناوری ترکیه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حضور همراه اول در بزرگترین نمایشگاه فناوری ترکیه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید