جزئیات برگزاری پویش چهارشنبه آخر سال

به گزارش کنفرانس هکا، تهران (پانا) - معاون تربیت بدنی و سلامت وزارت آموزش و پرورش از اجرای پویش هر دانش آموز مراقب یک همکلاسی برای چهارشنبه آخر سال اطلاع داد و گفت پویشی با عنوان هر دانش آموز مراقب یک همکلاسی راه اندازی شده است که دانش آموزان از خود و همکلاسی هایشان در چهارشنبه آخر سال مراقبت نمایند.

جزئیات برگزاری پویش چهارشنبه آخر سال

صادق ستاری فرد در گفت وگو با پانا درباره جزئیات اجرای پویش هر دانش آموز مراقب یک همکلاسی برای چهارشنبه آخر سال اظهار کرد: با هدف ایمن سازی و ایجاد یک چهارشنبه امن برای دانش آموزان بعلاوه ایجاد تفریحات سالم برای آنان و مشارکت دانش آموزان در فرایندهای سلامت محور، توسعه خود مراقبتی و مراقبت از هم نوعان، این پویش را پیش بینی کردیم که از ظرفیت اورژانس هم در این پویش استفاده خواهد شد.

وی اضافه کرد: در این زمینه فراوری محتواهایی نیز داشته ایم با هدف اینکه مراقبت دانش آموزان در چهارشنبه آخر سال از خود و هم نوعانشان بیشتر صورت پذیرد.

معاون تربیت بدنی و سلامت وزارت آموزش و پرورش بیان نمود: این پویش در قالب فراوری اثراتی مانند شعر، داستان، فیلم کوتاه و ... از سوی دانش آموزان برگزار می گردد و به نفرات برتر نیز جوایزی اعطا خواهد شد.

ستاری فرد اضافه کرد: هدف از برگزاری این پویش این است که دانش آموزان و خانواده هایشان چهارشنبه آخر سال خوبی را سپری نمایند و به استقبال ایام تعطیل و نوروز بروند.

وی بعلاوه ادامه داد: کوشش کردیم ظرفیت مراقبان بهداشت را در اجرای این پویش فعال کنیم بعلاوه در این راستا در شبکه شاد نیز محتواهایی را فراوری نموده ایم.

معاون تربیت بدنی و سلامت وزارت آموزش و پرورش گفت: فیلم ها و کلیپ های خوبی از سوی دانش آموزان فراوری شده است که با مدارس و دانش آموزان به اشتراک گذاشته می گردد.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 31 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 31 اردیبهشت 1401 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 13678

به "جزئیات برگزاری پویش چهارشنبه آخر سال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جزئیات برگزاری پویش چهارشنبه آخر سال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید