توسعه خطوط ریلی با اتحادیه شرکت های داخلی

به گزارش کنفرانس هکا، رئیس مجلس شورای اسلامی بر دو سطحی شدن پروژه های راه آهن در دو بخش خرد و کلان برای تامین مالی از طریق اتحادیه شرکت های داخلی و فاینانس تاکید کرد.

توسعه خطوط ریلی با اتحادیه شرکت های داخلی

به گزارش گروه سیاسی خبرنگاران، صبح امروز (چهارشنبه، 22 آبان ماه) سعید رسولی مدیرعامل راه آهن جمهوری اسلامی ایران و معاونان وی با دکتر علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی دیدار و گفت: وگو کردند.

دکترلاریجانی در این نشست با اشاره به حجم بالای نقدینگی در کشور، گفت: پروژه های ملی و استانی راه آهن باید شفاف و روشن باشد تا مردم برای سرمایه گذاری در این پروژه ها انگیزه پیدا کنند.

رئیس نهاد قانونگذاری کشورمان بر دو سطحی شدن پروژه های راه آهن تاکید کرد و اضافه کرد: طرح های راه آهن جمهوری اسلامی ایران باید در دو سطح خرد و کلان تقسیم بندی شود که در پروژه های خرد از منابع داخلی و در پروژه های کلان از تشکیل اتحادیه بین چند شرکت داخلی و یا فاینانس استفاده شود.

رسولی در این دیدار گزارشی از عملکرد راه آهن جمهوری اسلامی ایران ارائه و با بیان این که ورودی واگن به ناوگان حمل و نقل ریلی در سال جاری نسبت به سال گذشته 93 درصد افزایش یافته است، گفت: حدود 60 درصد قطعات لوکوموتیو ها در داخل کشور ساخته می شوند.

بیست آمار: آشنایی با علم آمار و ریاضیات

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 10 مهر 1400 بروزرسانی: 10 مهر 1400 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 7293

به "توسعه خطوط ریلی با اتحادیه شرکت های داخلی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "توسعه خطوط ریلی با اتحادیه شرکت های داخلی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید