تسلاهای ایلان ماسک تاکسی می شوند اما با قابلیتی منحصر به فرد، عکس

به گزارش کنفرانس هکا، تسلا ناوگان تاکسی های اینترنتی خود را به زودی راه اندازی خواهد نمود و همه می تواند خودرو تسلا خود را به این سرویس اضافه نمایند.

تسلاهای ایلان ماسک تاکسی می شوند اما با قابلیتی منحصر به فرد، عکس

به گزارش خبرگزاری خبرنگاران ، تسلا در گزارش مالی سه ماهه اول 2024، پیش نمایشی از قابلیت تاکسی اینترنتی را ازطریق اپلیکیشن خود به نمایش گذاشت. این قابلیت که ماه آگوست 2024 (مرداد و شهریور 1403) رسماً رونمایی خواهد شد به کاربران اجازه می دهد مستقیماً ازطریق اپلیکیشن تسلا، درخواست تاکسی اینترنتی بدهند.

براساس گزارش زومیت، جزئیات دقیقی درمورد نحوه عملکرد سرویس تاکسی اینترنتی تسلا وجود ندارد، اما تصاویر منتشرشده نشان از شباهت آن به برنامه هایی مثل اوبر دارد. بعلاوه، کاربران می توانند دمای مطلوب کابین را برای زمان رسیدن خودرو، از راه دور تنظیم نمایند.

ایلان ماسک، مدیرعامل تسلا، در ماه جاری از رونمایی نهایی تاکسی های اینترنتی شرکتش در تاریخ 8 آگوست 2024 (8 مرداد 1403) خبر داده بود. تسلا از سال ها قبل وعده راه اندازی سرویس حمل ونقل خودران را داده و ماسک در سال 2019 گفته بود این خودروها آماده جابه جایی مسافران خواهند شد.

تسلا در گزارش اخیر خود اشاره نمود: درحال حاضر مشغول توسعه قابلیت درخواست خودرو به وسیله اپلیکیشن هستیم که در آینده ای نزدیک در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت. ما باور داریم تجربه کاربری نرم افزار تسلا میان همه محصولات ما بی نظیر است و قصد داریم قابلیت درخواست خودرو را به صورت یکپارچه به اپلیکیشن تسلا اضافه کنیم.

ایلان ماسک در جلسه مالی با سرمایه گذاران، سرویس درخواست خودرو را با عنوان Cyber Cab معرفی و اعلام نمود این سرویس به عنوان ترکیبی از دو پلتفرم Airbnb و Uber عمل خواهد نمود.

به نوشته انگجت، مالکان خودروهای تسلا می توانند با افزودن خودرو خود به ناوگان این سرویس، کسب عایدی داشته باشند. ماسک می گوید: بخشی از ناوگان تاکسی های اینترنتی و مدیریت آن ها، متعلق به تسلا خواهد بود. بعلاوه بخش دیگری از ناوگان شامل خودرو کاربران خواهد بود و مردم امکان اضافه کردن یا حذف خودرو خود را در هر زمان خواهند داشت.

227227

منبع: خبرآنلاین
انتشار: 5 اردیبهشت 1403 بروزرسانی: 5 اردیبهشت 1403 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 16910

به "تسلاهای ایلان ماسک تاکسی می شوند اما با قابلیتی منحصر به فرد، عکس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تسلاهای ایلان ماسک تاکسی می شوند اما با قابلیتی منحصر به فرد، عکس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید