ماشین آخرالزمانی ایلان ماسک در گل گیر کرد!

به گزارش کنفرانس هکا، سایبرتراک وانت پر سروصدای ایلان ماسک که قرار بود در شرایط آخرالزمانی هم دوام بیاورد، در شن های ساحل گیرد.

ماشین آخرالزمانی ایلان ماسک در گل گیر کرد!

تینا مزدکی: خودروی جنجالی تسلا که روزی به عنوان خودرویی برای رفتن به همه جا و به نام زره پوش آخرالزمان به وسیله خود ایلان ماسک مدیرعامل تسلا معرفی گردید، به شکل مضحکی در ساحل گیر افتاد!

جالب این است که مالک این خودرو تسلا سایبرتراک که اهل نوادا است، این وسیله نقلیه را در قسمتی از ساحل حرکت داد که در آن جا تابلوی ورود خورو به ساحل یا تپه های شنی ممنوع است.

تسلا سایبرتراک یک پیکاپ برقی است که برای اولین بار در یک رویداد در سال 2019 معرفی گردید. ایلان ماسک به خود می بالید که این وانت تقریباً نابود نشدنی است و می تواند حتی در برابر کوبیده شدن پتک به شیشه ها مقاومت کند. البته که برای اثبات این موضوع، یکی از مدیران تسلا یک توپ بیسبال به سمت ماشین پرتاب کرد که بلافاصله یکی از شیشه ها شکست.

ماسک از آن موقع ادعا نموده است که این وانت می تواند در برابر آتش تفنگ ها، تیرها و مسلسل مقاومت کند. نسخه های دیفرانسیل عقب با قیمت حدود 57000 دلار به فروش می رسند و مدل های چهار چرخ متحرک با قیمت 76000 دلار و بالاتر در دسترس هستند. فراوری این خودرو قرار بود در اواخر سال 2021 شروع گردد، اما تاخیرهای مختلف باعث شد که تا ژوئیه 2023 عرضه نگردد.

البته در ماجرای رانندگی در ساحل راننده پس از کوشش های مکرر توانست بالاخره این سایبرتراک را به جاده برگرداند، با این حال به علت نقض قانون رانندگی در ساحل 280 دلار جریمه دریافت کرد.

منبع: newsweek

58323

منبع: خبرآنلاین
انتشار: 19 اسفند 1402 بروزرسانی: 19 اسفند 1402 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 15821

به "ماشین آخرالزمانی ایلان ماسک در گل گیر کرد!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ماشین آخرالزمانی ایلان ماسک در گل گیر کرد!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید