تدوین بانک اطلاعات شغلی پرسنل تعاون کار و رفاه فارس کلید خورد

به گزارش کنفرانس هکا، سرپرست اداره کل تعاون فارس گفت: ایده های نو و کارآمد در صدر توجه این اداره کل واقع شده است و تدوین شناسنامه شغلی در قالب بانک اطلاعاتی پرسنل برای اولین بار در سطح این استان آغاز شد.

تدوین بانک اطلاعات شغلی پرسنل تعاون کار و رفاه فارس کلید خورد

خبرنگاران شیراز - وحید خداپرست در شورای اداری این اداره کل گفت: شناسنامه اطلاعات شغلی و ارتقایی کارکنان این اداره کل برای اولین بار براساس شاخص ها و مولفه های مشخص و دقیق تدوین می شود.

به گفته او؛ ظرفیتی از بانک اطلاعاتی همکاران تهیه خواهد شد که ارتقاء شغلی کارکنان این اداره کل براساس آن انجام خواهد شد.

خداپرست می گوید: حرکت و جهتی که ارزیابی این اداره کل در دوران مدیریتی تازه طی خواهد کرد براساس اطلاعات و شیوه های ارتقاء کیفی مدنظر خواهد بود.

او گفت: این اداره کل از نظر رتبه عملکردی سطح بالایی در کشور دارد، اما در آینده ارزشیابی ها براساس حرکت به سمت کیفی سازی امور خواهد بود.

سرپرست اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان فارس گفت: ارزشیابی ادارات شهرستانی در سال آینده به اطلاع مقامات ارشد شهرستان و استان و خصوصا نمایندگان هر حوزه انتخابیه در مجلس شورای اسلامی خواهد رسید.

خداپرست همچنین بر پاسخگویی به موقع به مکاتبات تاکید و گفت: ارایه آموزش های لازم در بخش های مختلف نیز به جد دنبال و دوره های آموزشی مورد نیاز برگزار خواهد شد.

او در بخش دیگر سخنان خود به توجه به ایده های تازه و ناب تاکید کرد و گفت: توجه به ایده پردازی و اجرای ایده های نو در زمینه بهبود ارائه خدمات امر مهمی است که باید باب اجرای ایده های نو باز و طرح های موثر و کارآمد به جد پیاده سازی و اجرا شود.

خداپرست گفت: فرصت تازه ای در جهت خدمت به جامعه هدف و پرسنل این اداره کل در سراسر استان پهناور فارس داده شده که باید از آن حداکثر بهره برداری شود.

او با تقدیر از تلاش همه کارکنان و مدیران این اداره کل از دوره های گذشته تا به امروز، گفت: با کمترین امکانات پرسنل این اداره کل در حال خدمت رسانی به مردم و جامعه کارگری، کارفرمایی و تعاونگران استان هستند.

سرپرست اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان فارس گفت: ظرفیت خدمات رسانی در سطح بالایی بین کارکنان این اداره از گذشته تا به امروز وجود داشته و امیددارم که در آینده نیز اینگونه باشد.

او گفت: نگاه نباید قائل به شخص بلکه باید سیستمی و سازمانی باشد و آنچه هدف اصلی است کار برای رضایت خالق است تا در این جهت ضمن جلب رضایت مردم، موفقیت های گذشته تکرار و در آینده نیز بیشتر شود.

خداپرست گفت: ارتقاء سطح خدمات رسانی به مردم و جامعه هدف، کیفی سازی امور، توجه به شرایط معیشتی کارکنان و افزایش تجهیزات مورد نیاز از اولویت های ضروری این دوره بشمار می رود.

او با اشاره به حضور موثر سه معاون وزیر از استان فارس در وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: ظرفیت بی نظیری برای توسعه و کمک به این استان اکنون در سطح وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی شکل گرفته که باید از این موقعیت خاص در جهت کمک به استان فارس نهایت تلاش را نمود.

سرپرست اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان فارس رضایتمندی کارکنان این اداره کل را در راستای خدمات رسانی مطلوبتر به مردم موثر دانست.

او گفت: در حوزه عملکردی، برخی شهرستان های فارس در حال حاضر جور برخی دیگر از شهرستان ها را به دوش می کشند که این شرایط غیرقابل قبول است و این مساله نگرانی معاونین اداره کل را نیز در پی داشته است.

خداپرست گفت: ادارات تعاون کار و رفاه اجتماعی 10 شهرستان انتهایی جدول ارزیابی این اداره کل در فارس از لحاظ ارزیابی عمکرد هر سال این شرایط را تکرار و جهشی در ارزیابی این شهرستان ها طی سالیان اخیر مشاهده نمی شود.

او گفت: تغییر و تحولی از نظر مدیریتی در شرایط ادارات تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان های فارس با عملکرد خوب و قابل قبول انجام نخواهد شد مگر اینکه اتفاقات خاصی مانند توقف خدمات و یا خللی در راستای خدمات رسانی به مردم آن شهرستان ها بوجود آید و شهرستان های با عملکرد ضعیف در صورت ادامه این فرایند در معرض تغییر مدیریتی قرار خواهند گرفت.

خبرنگاران فارس شیراز

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 10 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 10 اردیبهشت 1401 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 13065

به "تدوین بانک اطلاعات شغلی پرسنل تعاون کار و رفاه فارس کلید خورد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تدوین بانک اطلاعات شغلی پرسنل تعاون کار و رفاه فارس کلید خورد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید