بیرامی: صعود 10 پله ای رکورد تاریخی برای اسکی ایران است

به گزارش کنفرانس هکا، به گزارش خبرنگاران، رقابتهای اسکی صحرانوردی قهرمانی دنیا در حالی از امروز به میزبانی اتریش شروع شد که نمایندگان بانوی ایرانی در بخش مقدماتی 5 کیلومتر کلاسیک عملکردی قابل قبول داشته و همگی به خط سرانجام رسیدند. در میان آنها اما سمانه بیرامی باهر پیروز شد با عملکردی درخشان با صعود 10 پله ای رکورد کسب نتیجه بانوان ایران در این مسابقات را هم بشکند.

بیرامی: صعود 10 پله ای رکورد تاریخی برای اسکی ایران است

بیرامی باهر همان بانویی است که در المپیک زمستانی 2018 کره جنوبی پرچمدار کاروان ایران بود. بانویی که با کوشش و همت خود نگاه دنیایان را برای رسیدن به خط انتها رقابتهای سخت و نفس گیر آن مسابقات به همراه داشت.

سمانه بیرامی باهر بانوی رکوردشکن اسکی صحرانوردی ایران در تبادل نظر با خبرنگاران در مورد رقابتهای امروز خود گفت: من دو دوره پیش از این نیز در مسابقات قهرمانی اسکی دنیا شرکت نموده بودم و در هر دوره پیروز شدم بهترین رتبه را در میان نمایندگان بانوی کشورمان کسب نموده و 24 شوم. خوشبختانه در این دوره با 10 پله صعود به عنوان 14 بخش مقدماتی رسیدم که در تاریخ اسکی صحرانوردی بانوان بی نظیر است.

بانوی المپین کشورمان ادامه داد: همه اسکی بازانی که در رقابتهای قهرمانی دنیا شرکت می نمایند 12 ماه سال را روی برف اسکی می نمایند اما متاسفانه تمرینات ما به دو ماه محدود می گردد اما با این وجود خدا را شاکرم که پیروز شدم 10 پله صعود در رکورد بانوان اسکی باز کشورمان داشته باشم. این پیروزیت و پیشرفت در سخت ترین شرایط انگیزه را برای همه بانوان ورزشکارمان افزایش می دهد و همین برای ما کافی است.

وی اضافه نمود: فردا نیز مسابقات سرعتی پاتیناژ را در پیش داریم که البته تخصص ما در آن نیست اما تمام کوششم را برای آن مسابقه نیز انجام می دهم و امیدوارم تیم اسکی صحرانوردی ایران بتواند در این دوره از رقابتهای قهرمانی دنیا به عملکرد خوبی دست پیدا کند.

ayrokh.ir: مجله گردشگری و مسافرتی

cruisero.ir: کشتی کروز: سفری لوکس و در عین حال مقرون به صرفه به اقیانوس ها

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 1 تیر 1401 بروزرسانی: 1 تیر 1401 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 1986

به "بیرامی: صعود 10 پله ای رکورد تاریخی برای اسکی ایران است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بیرامی: صعود 10 پله ای رکورد تاریخی برای اسکی ایران است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید