بودجه 185.9 میلیارد دلاری آمریکا برای خرید تجهیزات نظامی!

به گزارش کنفرانس هکا، نیروی زمینی ایالات متحده از درخواست بودجه سال مالی 2025 خود پرده برداری نموده و طرح جامعی را با مجموع 185.9 میلیارد دلار اختصاص داده است.

بودجه 185.9 میلیارد دلاری آمریکا برای خرید تجهیزات نظامی!

به گزارش خبرگزاری خبرنگاران و براساس گزارش کانال خبری پارتیزان، این بودجه طرح دقیقی برای نیروی انسانی، آموزش و تجهیز این نیرو برای برآوردن نیازهای دفاعی در حال تحول و اولویت های استراتژیک ارائه می دهد.

بخش قابل توجهی از بودجه، تقریباً 3.9 میلیارد دلار، برای پروژه های ساختمانی نظامی با هدف تقویت زیرساخت ها و امکانات پشتیبانی در سراسر ارتش در نظر گرفته شده است. شایان ذکر است، سرمایه گذاری قابل توجهی بالغ بر 2.4 میلیارد دلار برای بازسازی، ساخت و نگهداری پادگان ها تخصیص داده شده است (افزایش بی سابقه 325 درصدی نسبت به درخواست های قبلی، که بر تعهد ارتش ایالات متحده به تضمین مسکن با کیفیت برای پرسنل خود تأکید می نماید.)

در این رابطه یکی از مقامات آمریکایی بر افزایش 4.5 درصدی حقوق اولیه سربازان و یاری هزینه اضافی برای جبران هزینه های مسکن و معیشتی تاکید نمود. این بودجه بعلاوه شامل تمهیداتی برای توسعه برنامه های سلامت و تناسب اندام، تقویت خدمات بهداشت رفتاری و تامین منابع مالی برای سربازان است.

در راستای الزامات راهبردی بودجه ، بخشی به طرح های حیاتی مانند ابتکار بازدارندگی اقیانوس آرام و ابتکار بازدارندگی اروپا اختصاص می یابد که نشان دهنده تعهد ارتش به افزایش قابلیت های بازدارندگی و تقویت اتحادها و مشارکت ها است.

سرمایه گذاری در نوسازی با بیش از 30 قابلیت تازه یا ارتقا یافته در مجموعه های مختلف برنامه ریزی شده است. تخصیص های قابل توجه در این رابطه شامل 1.2 میلیارد دلار برای سامانه های راکت انداز مولتی کالیبر راهنمایی شونده، 1.3 میلیارد دلار برای ادامه سرمایه گذاری در سامانه تسلیحات مافوق صوت دوربرد و 1.7 میلیارد دلار برای تهیه تانک M1 Abrams، خودروی رزمی پیاده نظام XM30 و M10 بوکر در نظر گرفته شده است.

علاوه براین، بودجه اقداماتی را برای تسریع پذیرش نوآوری، تعادل مجدد سرمایه گذاری های هوانوردی و تقویت تمرین های چندجانبه با شرکای متحد معین می نماید.

227227

منبع: خبرآنلاین
انتشار: 5 فروردین 1403 بروزرسانی: 5 فروردین 1403 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 16259

به "بودجه 185.9 میلیارد دلاری آمریکا برای خرید تجهیزات نظامی!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بودجه 185.9 میلیارد دلاری آمریکا برای خرید تجهیزات نظامی!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید