برای اشتغال متوازن باید ضرورت سرمایه گذاری را باور داشت

به گزارش کنفرانس هکا، استاندار فارس گفت: برای دست یابی به اشتغال و فراوری موزون و متوازن باید ابتدا تمام افراد چه در بخش دولتی چه بخش خصوصی، ضرورت سرمایه گذاری و تسهیل در روند آن را باور داشته باشیم.

برای اشتغال متوازن باید ضرورت سرمایه گذاری را باور داشت

استاندار فارس گفت: برای دست یابی به اشتغال و فراوری موزون و متوازن باید ابتدا تمام افراد چه در بخش دولتی چه بخش خصوصی، ضرورت سرمایه گذاری و تسهیل در روند آن را باور داشته باشیم.

به گزارش خبرنگاران ، اسماعیل تبادار چهارشنبه 7 شهریور در مراسم بهره برداری از پروژه های شهرستان مرودشت به خبرنگاران گفت: اگر این نگاه که سرمایه گذاری یک ضرورت است و باید تمام کوشش را برای وقوع آن انجام داد نزد مدیران بخش دولتی نهادینه گردیده و همت بخش خصوصی هم مضاعف گردد، آینده درخشانی پیش روی استان فارس واقع شده است.

تبادار با اشاره به اینکه می توان زمان انجام اقدامات دولتی برای بسترسازی سرمایه گذاری را در حد مناسبی کوتاه و تسهیل کرد، گفت: از بدو ورودم به فارس و در کنار نگاهی همه جانبه به تمام مسائل استان، تمرکزی جدی بر اشتغال و فراوری داشته ام.

استاندار فارس با تصریح اینکه سرمایه گذار طرح فراوری رب گوجه در شهرستان مرودشت ظرف مدت یکسال بالغ بر 17 میلیارد تومان سرمایه گذاری انجام داده است، گفت: سرمایه گذار این طرح نشان داد که هم تخصص کافی در فراوری و هم شناخت مناسبی از بازار دارد؛ این چنین سرمایه گذاری هایی به حتم موفق خواهد بود.

تبادار با تاکید بر لزوم حمایت تمام دستگاه های اجرایی به خصوص جهادکشاورزی از چنین طرح هایی، گفت: مدیران دستگاه های اجرایی باید به گونه ای از سرمایه گذاری حمایت و روند آن را تسهیل نمایند که انگار طرح متعلق به خودشان است.

استاندار فارس اعلام نمود که هفته دولت در شهرستان مرودشت 67 طرح در بخش های مختلف با اعتباری بالغ بر 65 میلیارد تومان به بهره برداری رسیده است.

تبادار مهمترین این طرح ها را کشت گلخانه ای، گازرسانی به روستاها و کارخانه فراوری رب گوجه اعلام و تاکید نمود که در شرایط امروز یکی از ضرورت های بخش کشاورزی حرکت به سمت کشت های گلخانه ای و توسعه آنها است.

pariha.com: پریها مجله گردشگری، خبری، موفقیت، آشپزی و سرگرمی میباشد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 1 تیر 1401 بروزرسانی: 1 تیر 1401 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 364

به "برای اشتغال متوازن باید ضرورت سرمایه گذاری را باور داشت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برای اشتغال متوازن باید ضرورت سرمایه گذاری را باور داشت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید