بخش استوری های فیسبوک رکورد زد ، بازدید روزانه 300 میلیون کاربر ، سبقت دریافت از اینستاگرام و اسنپ چت

به گزارش کنفرانس هکا، فیسبوک اعلام نمود که بازدید کاربران از استوری ها با رکوردی 300 میلیون نفری رو به رو گردیده است. این بالاترین رکورد بخش استوری فیسبوک و البته نوید بخش روزهایی خوش برای این شرکت است.

بخش استوری های فیسبوک رکورد زد ، بازدید روزانه 300 میلیون کاربر ، سبقت دریافت از اینستاگرام و اسنپ چت

به گزارش سرویس آی تی و فناوری انتخاب به نقل از سی نت، سرویس استوری های فیسبوک که پس از 24 ساعت از بین می روند، امروز رکوردی چشمگیر ثبت کرد. این در حالی است که مدیران بخش استوری های فیسبوک در حاشیه هفته تبیغاتی خود وعده هایی چشمگیر به کاربران در خصوص تغییرات استوری ارائه نموده اند.

جالب است بدانید که اسنپ چت نخستین اپپیام رسانی بود که بخش استوری ها را مورد آزمایش قرار داد و اکنون فیسبوک و اینستاگرام نیز این سیستم را مورد آزمایش قرار داده اند.

جالب است که اکنون فیسبوک نه تنها رکورد بازدیدهای اولیه اسنپ چت را شکسته، بلکه رکوردهای اینستاگرام را جا به جا نموده است. وقتی در آوریل 2017 ویژگی استوری توسط اینستاگرام مورد آزمایش نهاده شد به شکل میانگین 200 میلیون کاربر از ان استفاده می کردند. رکوردی که تا ماه ژوئن به 400 میلیون کاربر رسید.

اما امروز فیسبوک از اینستاگرام هم جلو زده است. در ضمن سخنگوی این شرکت اخیرا اظهار داشت که به زودی فیسبوک قابلیت اضافه کردن موسیقی به استوری ها را به کاربران تقدیم می نماید.

sabzevartoday.ir: سبزوار: با مجله خبری تحلیلی سبزوار بروز باشید

tafreh.ir: طفره: تارنمای خبری تحلیلی

منبع: انتخاب
انتشار: 1 تیر 1401 بروزرسانی: 1 تیر 1401 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 774

به "بخش استوری های فیسبوک رکورد زد ، بازدید روزانه 300 میلیون کاربر ، سبقت دریافت از اینستاگرام و اسنپ چت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بخش استوری های فیسبوک رکورد زد ، بازدید روزانه 300 میلیون کاربر ، سبقت دریافت از اینستاگرام و اسنپ چت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید