با 571 کلاس جدید به استقبال مهر می رویم

به گزارش کنفرانس هکا، دکتر علی شهری - مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان تهران:آغاز سال تحصیلی جدید و مهر 98 برای اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان تهران بسیار حائز اهمیت است و به همین لحاظ برنامه ریزی مدون و خوبی برای تحویل پروژه های آموزشی تهران در سرانجام شهریور انجام داده ایم.

با 571 کلاس جدید به استقبال مهر می رویم

بالا بودن تراکم جمعیت دانش آموزی در کلاس های درسی مدارس استان تهران به خصوص در محله های مرکزی نسبت به میانگین کشوری، تلاش در جهت کاهش این تراکم با افزایش فضاهای آموزشی جدید، بازسازی و مقاوم سازی مدارس فرسوده، همه و همه دست به دست هم داده تا اداره کل نوسازی و تجهیز مدارس شهر تهران، بهسازی و احداث فضاهای آموزشی مناسب، ایمن و استاندارد برای دانش آموزان را هرساله در آستانه فصل بازگشایی مدارس در دستور کار خود قرار دهد.

اداره کل نوسازی و تجهیز مدارس تهران به فضاهای آموزشی واقع در مرکز پایتخت به لحاظ در برگیری جمعیت زیاد دانش آموزان توجه ویژه دارد. با عنایت به اینکه تعداد زیادی از مدارس این نواحی نیازمند تخریب، بازسازی و مقاوم سازی هستند از خیّران مدرسه ساز برای تسریع در این امر دعوت کرده است. خیّران نیک اندیش مدرسه ساز همواره در کنار دولت و امر خطیر نوسازی مدارس بوده و هستند؛ در بیست ویکمین جشنواره خیّران مدرسه ساز استان تهران، خیّران گرانقدر بیش از 200 میلیارد تومان برای این کار تعهد کردند که نسبت به سال گذشته بیش از 3 برابر شده است. ضمن اینکه در حال حاضر 11 پروژه آموزشی با 112 باب کلاس درس و 13 هزار و 492 مترمربع مساحت توسط خیّران مدرسه ساز در مجموعه استان تهران در حال احداث است.

امسال در حالی در پایتخت به استقبال مهر می رویم که در کل استان تهران تعداد، 168 پروژه آموزشی با هزار و 769 باب کلاس درس و 256 هزار و 813 مترمربع مساحت در دست اجراست و فعالیت عمرانی در حوزه آموزشی این پروژه ها جریان دارد، این بدان معناست که حتی در شرایط اقتصادی موجود نیز وقفه ای در ساخت فضاهای آموزشی برای دانش آموزان ایجاد نخواهد شد و کار با قدرت در حال پیشرفت است.

خوشبختانه با تلاش های صورت گرفته در آستانه سال تحصیلی جدید آموزشی 57 پروژه آموزشی با 571 کلاس درس و بیش از 72 هزارمترمربع مساحت در اول مهرماه تحویل ادارات آموزش و پرورش در پایتخت می شود تا با تحویل این فضاهای آموزشی جدید شاهد بهره مندی دانش آموزان از کلاس های درس استاندارد و ایمن باشیم.

7ronaldo7.ir: مجله فوتبال و طرفداران بازکن محبوب رونالدو

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 9 آبان 1400 بروزرسانی: 9 آبان 1400 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 5631

به "با 571 کلاس جدید به استقبال مهر می رویم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "با 571 کلاس جدید به استقبال مهر می رویم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید