بازسازی بازی جنگ ستارگان: شوالیه های جمهوری قدیم هنوز هم در دست ساخت است

به گزارش کنفرانس هکا، بازی شواله های جمهوری قدیمی (Knights of The Old Republic) را می توان یکی از بهترین بازی های ساخته شده از جنگ ستارگان (Star Wars) دانست. چند سال پیش اعلام شد که بازسازی این بازی در حال ساخت است و قرار است شوالیه های جمهوری قدیمی برای نسل نو کنسول ها دوباره ساخته شود. پس از معرفی این بازسازی خبر خاصی از آن نشد و بسیاری از افراد تصور کردند که ساخت آن متوقف شده است.

بازسازی بازی جنگ ستارگان: شوالیه های جمهوری قدیم هنوز هم در دست ساخت است

حال مدیر شرکت سیبر (Saber Interactive) به نام متیو کارچ (Matthew Karch) در مصاحبه اخیر خود اعلام کرده که این بازی همچنان در حال ساخت است. شرکت سیبر در این مدت تغییرات بسیار زیادی داشت و با مسائل زیادی روبرو شد. همین موضوع باعث شد تا بسیاری از پروژه های این شرکت از بین برود.

ماه گذشته شرکت امبریسر (Embracer) یک تغییر بسیار گسترده پیدا کرد. به این شکل که این شرکت صاحت چندین شرکت بازی سازی دیگر است و با این تغییرات بسیاری از آن ها فروخته شده یا بسته شدند. برای مثال شرکت سازنده بازی های سینتز رو (Saints Row) به نام ولیشن (Volition) بسته شد و بسیاری از کارمندان آن اخراج شدند. در این میان شرکت سیبر نیز به قیمت 500 میلیون دلار فروخته شد.

در زمانی که شرکت سیبر فروخته شد در میان پروژه های آن اسمی از بازی شوالیه های جمهوری قدیمی وجود نداشت. این در صورتی است که این بازی طرفداران بسیار زیادی داشته و در نتیجه افراد زیادی منتظر عرضه آن هستند. همین موضوع باعث ناامیدی طرفداران شده بود و سوالات زیادی در مورد بازی شوالیه های جمهوری قدیمی مطرح شد.

حال با توجه به مصاحبه اخیر کارچ ما می دانیم که بازی در حال ساخت است. او در مصاحبه خود گفته:

این تنها چیزی است که کارچ در مورد بازی شوالیه های جمهوری قدیمی اعلام کرده است. به همین دلیل اطلاعات بیشتری از آن در دسترس نیست. در اصل بازی شوالیه های جمهوری قدیمی در سال 2003 عرضه شد. این بازی از طریق شرکت بایوور ساخته شد و به یکی از بهترین عناوین این شرکت تبدیل شد. شوالیه های جمهوری قدیمی در سبک ماجراجویی بود و در زمان عرضه توانست توجه افراد بسیار زیادی را به خود جلب کند. نکته جالب اینجاست که جامعه این بازی همچنان زنده است و در پلتفرم کامپیوتر هنوز کاربران بسیار زیادی دارد.

منبع: Gameinformer

منبع: دیجیکالا مگ
انتشار: 19 فروردین 1403 بروزرسانی: 19 فروردین 1403 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 16585

به "بازسازی بازی جنگ ستارگان: شوالیه های جمهوری قدیم هنوز هم در دست ساخت است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازسازی بازی جنگ ستارگان: شوالیه های جمهوری قدیم هنوز هم در دست ساخت است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید