این 36 جنگنده آمریکایی از ترس آقای اون برای همیشه در ژاپن می مانند!، عکس

به گزارش کنفرانس هکا، نیروی هوایی آمریکا قصد دارد که در مجموع 36 فروند جنگنده F-15EX را به صورت دائمی در پایگاه هوایی کادنا در جزیره اوکیناوا در خاک ژاپن مستقر کند.

این 36 جنگنده آمریکایی از ترس آقای اون برای همیشه در ژاپن می مانند!، عکس

به گزارش خبرگزاری خبرنگاران ، F15-EX که جدیدترین و مدرن ترین نسخه از جنگنده مشهور F15 است سلاح های بیشتری نسبت به هر جنگنده دیگری در کلاس خود حمل کرده و توانایی حمل سلاح های هایپرسونیکی تا 22 فوت طول و وزن بیش از 3 تن را داراست.

وحشت شدید آمریکا و کره جنوبی از این هواپیمای مخوف آقای اون!

F-15EX Eagle II تازه ترین و پیشرفته ترین نسخه از نسخه Eagle جنگنده F-15 است که بر اساس نسخه F-15QA و به عنوان جایگزینی برای نسخه های F-15C/D ساخته شده است. Eagle II اولین جنگنده F-15 نیروی هوایی ایالات متحده است که دارای سیستم کنترل پرواز پرواز با سیم دیجیتال، کابین شیشه ای خلبان با حوزه نمایش بزرگ (LAD) و رادار ترکیبی APG-82 AESA، سیستم راهنمایی مشترک روی کلاهخود (JHMCS) و سیستم دفاعی EPAWSS است. این جنگنده در داشتن نرم افزار سیستم عملیات باز (OMS) پیشگام است که روزآمدسازی های سریع را ممکن ساخته و توانمندی های جنگنده را افزایش می دهد و همزمان جدیدترین نرم افزار Suite 9.1 را دارد.

X دارای سرعت بالاتر، برد بیشتر، قدرت حمل بار بیشتر (از جمله دو جایگاه نصب سلاح اضافه) و هزینه عملیاتی پایین تر نسبت به نسخه های قبلی است. به خاطر دریافت ناکافی در قراردادهای قبلی، جنگنده های نسخه F-15C/D برای مدت بیشتری از دوره خدمت تایین شده در سرویس باقی ماندند که ریسک فروپاشی ساختاری آن را افزایش می داد. ساختار، پشتیبانی و نیازهای آموزشی مشابه به جنگنده های F-15 موجود امکان می دهد تا به سرعت به نسخه F-15EX ارتقا پیدا کنند. نسخه F-15EX دارای دو صندلی است که توسعه خدمه/عملیات در آینده را ممکن می سازد.

منبع: nikkei

اَبَرسربازهای چینی با تجهیزات مایکروسافت/ عکس

گورستان بزرگ تانک های صدام حسین / عکس

آزمایش پیروز سیستم موشک فریب لاکهید مارتین

227227

منبع: خبرآنلاین
انتشار: 29 آذر 1402 بروزرسانی: 29 آذر 1402 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 14132

به "این 36 جنگنده آمریکایی از ترس آقای اون برای همیشه در ژاپن می مانند!، عکس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "این 36 جنگنده آمریکایی از ترس آقای اون برای همیشه در ژاپن می مانند!، عکس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید