اولتیماتوم معاون وزیر به شرکت های هواپیمایی، افزایش قیمت بلیت هواپیما در این مسیرها ممنوع شد

به گزارش کنفرانس هکا، محمد محمدی بخش رئیس سازمان هواپیمایی کشوری اضافه نمود: هیچ یک از شرکت های هواپیمایی حق افزایش قیمت بلیت هواپیما را خارج از نرخ نامه مصوب در سازمان هواپیمایی کشوری را ندارد و باید تمامی نرخ ها متناسب با نرخ نامه شرکت های هواپیمایی باشد.

اولتیماتوم معاون وزیر به شرکت های هواپیمایی، افزایش قیمت بلیت هواپیما در این مسیرها ممنوع شد

به گفته وی در حال حاضر نظارت ها بر تمامی سایت های خرید وفروش بلیت در این ایام تشدید شده و این نظارت ها همچنان ادامه دارد و با هر گونه تخلفی در حوزه گران فروشی برخورد قاطعی خواهیم کرد.

معاون وزیر راه و شهرسازی با تاکید بر اینکه فروش چارتری بلیت هواپیما کاملا ممنوع است اضافه کرد: به هیچ عنوان شرکتی حق فروش بلیت چارتری را ندارد و در صورت مشاهده فروش بلیت چارتری با آن برخود قانونی خواهیم کرد.

او گفت: در صورتی که در بعضی از مسیرها مانند اهواز ایرلاینی اقدام به ارائه بلیت با نرخ مصوب نکند با آن برخورد قانونی خواهیم کرد.

لازم به ذکر است یکی از شهروند خبرنگاران در قالب پیغامی از افزایش قیمت نرخ بلیت تبریز گله مند بوده و اعلام نموده است قیمت مصوب بلیت هواپیمای مسیر اهواز - تهران یک میلیون و 207 هزار تومان است، اما در یکی از شرکت های هواپیمایی این بلیت را گران تر از قیمت مصوب به فروش می رسد این موضوع موجب گلایه مندی آن ها شده و از مسئولان درخواست رسیدگی کردند.

متن پیغام شهروند خبرنگار

با سلام؛ قیمت افسار گسیخته بلیت های هواپیما در مسیر اهواز - تهران را پیگیری کنید. در حالی که قیمت مصوب بلیت مسیر تهران - اهواز براساس اعلام سازمان هواپیمایی کشور یک میلیون و 207 هزار تومان است، اما در یکی از ایرلاین ها با قیمت 2 میلیون و 12 هزار تومان به فروش می رسد این امر نشان دهنده فروش بلیت 75 درصد گران تر از نرخ مصوب است.

باشگاه خبرنگاران

منبع: گردشبان
انتشار: 30 دی 1402 بروزرسانی: 30 دی 1402 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 14384

به "اولتیماتوم معاون وزیر به شرکت های هواپیمایی، افزایش قیمت بلیت هواپیما در این مسیرها ممنوع شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اولتیماتوم معاون وزیر به شرکت های هواپیمایی، افزایش قیمت بلیت هواپیما در این مسیرها ممنوع شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید