اهتمام ویژه برای توسعه مبادلات کشاورزی و صنعتی دو کشور

به گزارش کنفرانس هکا، مدیر کل دفتر هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان رضوی و سفیر اسپانیا در ایران، بر توسعه مبادلات کشاورزی و صنعتی دو کشور تاکید کردند.

اهتمام ویژه برای توسعه مبادلات کشاورزی و صنعتی دو کشور

به گزارش خبرنگاران به نقل از روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، علی رسولیان اظهار کرد: هدف از این دیدار همکاری با کشور اسپانیا در افزایش مصارف زعفران و ارتقاء زنجیره ارزش این محصول فوق استراتژیک استان است.

وی با تاکید بر لزوم توسعه فروش و بازگشت رنجیره ارزش زعفران به کشاورزان و اقتصاد دو کشور، تاکید نمود: همچنین اجرای طرح توسعه ارزش های روستایی که به کشاورزان در ارتقا اشتغال و بهبود فراوری محصول کیفی با تاکید بر ارزش های فرهنگی و اجتماعی روستا یاری می نماید.

مدیر کل دفتر هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان رضوی اضافه کرد: در همین راستا، بر توسعه مبادلات کشاورزی و صنعتی بین دو کشور نیز باید اهتمام ویژه ای داشته باشیم.

رسولیان گفت: آمادگی برای تبادل هیات های تجاری بین دو کشور با محوریت بخش خصوصی در این استان فراهم است و از آن استقبال می کنیم.

وی ضمن درخواست حضور موثر بازرگانان دو کشور در میزهای توسعه صادرات، توضیح داد: از این طریق با ظرفیت ها و توانمندی های دو طرف در افزایش سطح مبادلات تجاری، آشنا خواهیم شد.

pariha.com: پریها مجله گردشگری، خبری، موفقیت، آشپزی و سرگرمی میباشد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 1 تیر 1401 بروزرسانی: 1 تیر 1401 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 1418

به "اهتمام ویژه برای توسعه مبادلات کشاورزی و صنعتی دو کشور" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اهتمام ویژه برای توسعه مبادلات کشاورزی و صنعتی دو کشور"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید