امکان ساماندهی موتورسواران با کمپین موتورسوار خوب

به گزارش کنفرانس هکا، رئیس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای اسلامی شهر تهران گفت: کمپین موتور سوار خوب با تبلیغ، تشویق و اقدامات موثر می تواند شرایط موتورسواران را ساماندهی کند.

امکان ساماندهی موتورسواران با کمپین موتورسوار خوب

به گزارش گروه اجتماعی خبرنگاران، زهرا صدراعظم نوری موتورسواری در پایتخت را یکی از راه های کسب درآمد و اشتغال خواند و اظهار کرد: متاسفانه در شرایطی قرار داریم که موتورسواران قانون را به درستی رعایت نمی کنند و این وسیله برای شهروندان و راکب آن خطر آفرین شده است.

وی با تاکید براینکه هر اقدامی که بتواند در نظم دهی به این گروه و مقید کردن این افراد اقدامی را انجام دهد، پسندیده است، شرح داد: کمپین موتور سوار خوب که توسط معاونت اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران به راه افتاده است، با تبلیغ، تشویق و اقدامات موثر می تواند شرایط موتورسواران را ساماندهی کند.

صدراعظم نوری افزود: حتی می توان با تبلیغات موتور ها را از کاربراتوری به انژکتوری تبدیل کرد و در صورت محقق شدن شرایط می توان با برقی شدن این موتور ها بر کاهش آلودگی محیط زیست نیز تاثیر گذاشت.

رئیس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای شهر تهران ضمن استقبال از این کمپین اظهار کرد: امیدوارم افراد مختلف، موتورسواران قانونمند، علی الخصوص خانواده موتورسواران به این کمپین بپیوندند تا با تاثیر گذاری بر راکبان موتور شاهد فرهنگ سازی در این حوزه باشیم.

ترکیه: ترکیه: سفر بقه سرزمین زیبایی ها، استانبول، آنتالیا، آنکارا، کوش آداسی

مجله دور زمین: دور زمین: آشنایی با زیبایی های دنیا در مجله سرگرمی و گردشگری

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 10 مهر 1400 بروزرسانی: 10 مهر 1400 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 8072

به "امکان ساماندهی موتورسواران با کمپین موتورسوار خوب" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "امکان ساماندهی موتورسواران با کمپین موتورسوار خوب"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید