امسال شرایط بهتری نخواهیم داشت، ورزش به وفاق و همدلی نیاز دارد

به گزارش کنفرانس هکا، به گزارش خبرنگاران، سیدرضا صالحی امیری در نشست مشترک روسای فدراسیون های ورزشی گفت: ورزش ایران برای رسیدن به موفقیت و قله افتخار یک راه دارد و آن هم وفاق و همدلی با موضوع وزارت ورزش است. قدردان مدیران قبلی یعنی علی نژاد، داورزنی و سجادی هستیم و قدردان پذیرش مسئولیت در این شرایط از طریق پولادگر هستیم .

امسال شرایط بهتری نخواهیم داشت، ورزش به وفاق و همدلی نیاز دارد

وی تاکید کرد: همه ما می دانیم منابع ورودی محدود و نیازها زیاد است. امسال شرایط بهتری نخواهیم داشت و باید انطباق بین نیاز و مطالبات داشته باشیم. میانگین تخصیص ما 120 تا 130 درصد است و تلاش می کنیم تا انتها سال تخصیص دیگری داشته باشیم .

صالحی امیری افزود: تجلیل از پیشکسوتان یک پیام روشن دارد و تبار ورزش را فراموش نخواهیم کرد.اگر ورزش ایران سبز است، بخاطر ریشه های ماست که پیشکسوتان هستند. یکی از اهداف جدی ما از روز اول توسعه فعالیت های فرهنگی از جنس اثر بخشی است. باید با رویکرد پهلوانی پیش برویم که با شعار و بنر امکان پذیر نیست.

رییس کمیته ملی المپیک گفت: موزه ملی ورزش اثبات هویت ورزش ایران زمین بود که عنوان آن را ملی گذاشتیم. آرم آن مجموعه هم ورزش است که متعلق به ملت ایران است و کسی مالک آنجا نیست. همه آثار ثبت و ضبط شده اند. تاریخ شفاهی ایران هم به عنوان بزرگ ترین منبع برای همه اساتید، دانشجویان و ... در ایران و جهان خواهد بود.

وی شرح داد: از دبیر در فدراسیون کشتی، طباطبایی در فدراسیون کاراته، دادگر در تیراندازی به خاطر درخشش در المپیک قدردانی می کنم همچنین قدردان سایر فدراسیون ها که جایگاه خود را در المپیک ارتقا دادند.

صالحی امیری اظهار داشت: جلسه ستاد عالی بازی های المپیک با ریاست دکتر سجادی چند جلسه برگزار شده است و تلاش می کنیم موفقیت های ورزش در مسابقات پیش رو بازهم تکرار شود.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 28 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 28 اردیبهشت 1401 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 13371

به "امسال شرایط بهتری نخواهیم داشت، ورزش به وفاق و همدلی نیاز دارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "امسال شرایط بهتری نخواهیم داشت، ورزش به وفاق و همدلی نیاز دارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید