اقدام بی سابقه آقای اون برای بردن اینترنت پر سرعت چینی به کره شمالی!

به گزارش کنفرانس هکا، زومیت نوشت: کره شمالی دستگاه های دست دوم هواوی را برای نوسازی شبکه مخابراتی از 3G به 4G وارد کشور نموده است.

اقدام بی سابقه آقای اون برای بردن اینترنت پر سرعت چینی به کره شمالی!

براساس گزارش وب سایت خبری Daily NK، کره شمالی اخیراً روند ارتقا شبکه تلفن همراه خود به 4G را شروع نموده است. این ارتقا با استفاده از تجهیزات دست دوم که عمدتاً از هواوی تهیه شده است، انجام می گردد.

  • شیرین کاری تبلیغاتی مرسدس بنز با شاسی بلند لوکس

مقدمات ارتقا در ماه اکتبر (مهر و آبان) شروع شد که شامل بازنگری زیرساخت شبکه 3G موجود و ایجاد پایه و اساس خدمات 4G بود. شهرهای بزرگی مانند پیونگ یانگ، نامپو، پیونگ سونگ، ساریون، وونسان و هامهانگ اولین موج این ارتقا را تجربه نموده اند.

این به روزرسانی شامل نصب تقویت کننده های 4G و تقویت کننده های ارسال و دریافت رادیویی و کنترلرهای پردازش سیگنال به روز در ایستگاه های فرستنده گیرنده می گردد.

بعلاوه، Daily NK گزارش می دهد که ساخت برج های موبایل 4G در چندین منطقه در حال اجرا است. هدف از این کار تکمیل ساخت بیش از 80 درصد از برج های موبایلی تا سال 2025 است. ظاهراً فعلاً خدمات 4G عمدتاً در منطقه ها مرکزی پیونگ یانگ دردسترس است.

منبعی ناشناس به Daily NK گفت: افرادی که مشترک شبکه تازه شده اند، می گویند سیگنال واقعاً خوب است و بدون وقفه هنگام مرور اینترنت یا تماشای برنامه ها کار می نماید.

ناگفته نماند که بعضی محدودیت ها پابرجا هستند؛ زیرا هنگامی که کاربران از ایستگاه های پایه دور باشند، سیگنال بسیار ضعیف می گردد. این امر به تمایل نداشتن مردم کره شمالی به مهاجرت به 4G منجر شده است؛ زیرا دستگاه های تلفن همراه به طور اتوماتیک در منطقه های با دریافت ضعیف، از 4G به 3G بازنمی گردند.

  • چین یا آمریکا، فاتح ماه کدام کشور خواهد بود؟

  • چرا توپ های تنیس پرزدار و پشمالو هستند؟

5858

منبع: خبرآنلاین
انتشار: 24 دی 1402 بروزرسانی: 24 دی 1402 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 14210

به "اقدام بی سابقه آقای اون برای بردن اینترنت پر سرعت چینی به کره شمالی!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اقدام بی سابقه آقای اون برای بردن اینترنت پر سرعت چینی به کره شمالی!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید