آپدیت iOS 17.4 ظاهراً باعث تخلیه سریع تر باتری آیفون ها می گردد

به گزارش کنفرانس هکا، اپل هفته گذشته iOS 17.4 را منتشر کرد. این به روزرسانی در اتحادیه اروپا امکان سایدلودینگ اپ ها و چندین قابلیت دیگر را فراهم می نماید. بااین حال، به نظر می رسد که iOS 17.4 باعث خالی شدن سریع تر باتری گوشی ها نیز می گردد.

آپدیت iOS 17.4 ظاهراً باعث تخلیه سریع تر باتری آیفون ها می گردد

براساس گزارش های موجود، کاربری در شبکه های اجتماعی ادعا نموده که پس از دریافت این به روزرسانی، باتری گوشی آیفون او تنها در دو ساعت 40 درصد کاهش یافته است. یک کاربر دیگر می گوید که باتری آیفون او پس از نوشتن و ارسال دو پست در شبکه اجتماعی ایکس، 13 درصد کاهش یافته است. علاوه براین، کاربر دیگری ادعا نموده که شارژ گوشی آیفون او بدون اینکه استفاده گردد، در طول شب از 60 درصد به صفر رسیده است.

iOS 17.4 بعلاوه باعث کاهش سرعت شارژ می گردد

شارژ باتری نیز پس از نصب iOS 17.4 ظاهراً با مشکل روبرو شده است. در این رابطه، کاربری که آیفون 11 پرو دارد، گزارش نموده که گوشی خود را پس از دریافت این به روزرسانی با 40 درصد شارژ به برق متصل نموده و پس از چهار ساعت، باتری دستگاه او تا 94 درصد شارژ شده است.

با توجه به این مسائل، چندین کاربر آیفون در شبکه اجتماعی ایکس کوشش نموده اند تا به دیگران هشدار دهند که iOS 17.4 را نصب ننمایند.

اپل هنوز به این مشکل واکنشی نداشته است. اگر به هر دلیلی آپدیت iOS 17.4 را دریافت کردید و با مشکل تخلیه سریع باتری روبرو شدید، راه هایی وجود دارد که ممکن است عمر باتری دستگاه شما را به حالت عادی برگرداند. به عنوان مثال، از بخش باتری در تنظیمات دستگاه خود می توانید برنامه هایی که بیشتر باتری مصرف می نمایند، مشاهده و نسبت به حذف آن ها اقدام کنید. با کاهش روشنایی نمایشگر یا خاموش کردن قابلیت همواره روشن (AoD) آن نیز می توانید از تخلیه شدن سریع تر باتری دستگاه خود جلوگیری کنید.

منبع: دیجیاتو

منبع: انتخاب
انتشار: 21 اسفند 1402 بروزرسانی: 21 اسفند 1402 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 15891

به "آپدیت iOS 17.4 ظاهراً باعث تخلیه سریع تر باتری آیفون ها می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آپدیت iOS 17.4 ظاهراً باعث تخلیه سریع تر باتری آیفون ها می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید