آغاز مرحله اول پرداخت به ناشران بر اساس رسیدن کتاب ها به مخاطب

به گزارش کنفرانس هکا، خبرگزاری خبرنگاران-رئیس دومین نمایشگاه مجازی کتاب تهران گفت: مرحله اول پرداخت به ناشران شرکت کننده در دومین نمایشگاه مجازی کتاب تهران از امروز چهارشنبه بیستم بهمن 1400 آغاز می شود.

آغاز مرحله اول پرداخت به ناشران بر اساس رسیدن کتاب ها به مخاطب

به گزارش خبرگزاری خبرنگاران به نقل از روابط عمومی خانه کتاب و ادبیات ایران، آقای علی رمضانی گفت: از امروز چهارشنبه بیستم بهمن 1400 مرحله اول پرداخت مطالبات ناشران شرکت کننده در این نمایشگاه بر اساس بسته هایی که به خریداران تحویل داده شده است، آغاز خواهد شد.

وی افزود: این مبالغ به شماره حساب اعلامی ناشر در زمان ثبت نام واریز خواهد شد. همچنین مراحل بعدی تسویه حساب نیز پس از رسیدن سایر مرسولات دومین نمایشگاه مجازی کتاب تهران به مخاطبان، آغاز می شود.

مدیرعامل خانه کتاب و ادبیات ایران ادامه داد: سایر ناشران نیز پس از وصول کتاب خریداری شده به مخاطبان که اطلاعات آن به صورت برخط از سامانه شرکت ملی پست جمهوری اسلامی ایران دریافت می شود، در فهرست پرداخت قرار خواهند گرفت.

او همچنین عنوان نمود: در پیش بینی های اولیه مقرر شده بود مرحله اول پرداخت مطالبات ناشران 15 روز پس از خاتمه دومین نمایشگاه مجازی کتاب تهران یعنی اواخر بهمن امسال آغاز شود؛ اما با توجه به تلاش های متراکم اجرا شده در بخش های مربوطه از ستاد نمایشگاه، این زمان به 9 روز کاهش پیدا کرده و از امروز بیستم بهمن آغاز می شود.

آقای رمضانی گفت: امیدواریم با همت پستچی های عزیز در سراسر کشور به زودی شاهد تحویل تمامی مرسولات دومین نمایشگاه مجازی کتاب تهران به خریداران کتاب باشیم.

گفتنی است؛ دومین نمایشگاه مجازی کتاب تهران از سوم تا یازدهم بهمن برگزار گشت و ناشران تا ساعت 24 روز دوشنبه یازدهم بهمن 1400 یک میلیون و 331 هزار و 530 نسخه کتاب به ارزش 852 میلیارد و 43 میلیون و 791 هزار و 607 ریال کتاب فروختند.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 28 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 28 اردیبهشت 1401 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 13408

به "آغاز مرحله اول پرداخت به ناشران بر اساس رسیدن کتاب ها به مخاطب" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آغاز مرحله اول پرداخت به ناشران بر اساس رسیدن کتاب ها به مخاطب"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید