نمایشگاه نقاشی برای عشق و صلح در مجموعه فرهنگی تاریخی نیاوران

به گزارش کنفرانس هکا، نمایشگاه نقاشی برای عشق و صلح روز شنبه 30 شهریورماه هم زمان با روز جهانی صلح در تالار آبی مجموعه فرهنگی تاریخی نیاوران برگزار می گردد.

نمایشگاه نقاشی برای عشق و صلح در مجموعه فرهنگی تاریخی نیاوران

به گزارش خبرنگاران به نقل از روابط عمومی مجموعه فرهنگی تاریخی نیاوران، نمایشگاه نقاشی برای عشق و صلح حاصل کوشش جمعی از بچه ها ایرانی است که به همت گروه کودک و فرهنگ و با حمایت معنوی کمیته هنرهای تجسمی ایکوم ایران در این مجموعه برگزار می گردد.

این مجموعه آثار در یک پروژه فرهنگی هنری دو ساله خلق شده و در آن بچه ها دبستانی به همراه والدین خود با شرکت در کارگاه های مرتبط با نمایشگاه های موزه لوور در تهران و باستان شناسی و هنر سرزمین هلند به روایت موزه درنتس برگزار شده در موزه ملی ایران و همچنین گشت های فرهنگی من در باغ ها و خانه های ایرانی برگزار شده در مجموعه نیاوران و دیگر موزه ها، ضمن قرار دریافت در روندی صلح آمیز با فرهنگ های مختلف و تبادلات آن ها آشنا شده و برداشت خود را به تصویر کشیده اند.

همچنین در حاشیه این نمایشگاه، کارگاه کتاب بخوانیم و بازی کنیم ساعت 11 صبح ویژه بچه ها هفت تا 12 ساله اجرا می گردد و در آن بچه ها با خواندن و فعالیت های شاد مربوط به کتاب پیروزمندان، مفهوم گفت وگو و عدم خشونت را می شناسند.

علاقه مندان برای بازدید از این نمایشگاه یک روزه می ضشتوانند روز شنبه 30 شهریور ماه از ساعت 9 تا 18 به تالار آبی مجموعه فرهنگی تاریخی نیاوران واقع در میدان شهید باهنر (نیاوران) مراجعه نمایند و این مجموعه تا ساعت 19 فعال است.

euroro.ir: اروپا: سفر به مهد فناوری و میراث دار تمدن باستانی روم و یونان

منبع: میراث آریا
انتشار: 27 دی 1400 بروزرسانی: 27 دی 1400 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 5740

به "نمایشگاه نقاشی برای عشق و صلح در مجموعه فرهنگی تاریخی نیاوران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نمایشگاه نقاشی برای عشق و صلح در مجموعه فرهنگی تاریخی نیاوران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید