آتش سوزی در خوابگاه ریحانه دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان

به گزارش کنفرانس هکا، دبیر شورای صنفی خوابگاه ریحانه دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان از عدم پاسخگویی مسئولین این دانشگاه نسبت به آتش سوزی یکی از واحدهای دانشجویی این خوابگاه انتقاد کرد.

آتش سوزی در خوابگاه ریحانه دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان

نیلوفر کریمی در گفت و گو با خبرنگاران، اضافه نمود: حوالی ساعت 4 بامداد امروز به علت نوسانات برق یکی از واحدهای طبق دوم این خوابگاه دچار حریق شد.

وی با بیان اینکه در این واحد دو دانشجو زندگی می کردند که خوشبختانه با بیدار شدن یکی از دانشجویان، هر دو بدون مشکل از واحد خارج شدند، توضیح داد: متأسفانه تمامی وسایل این واحد دچار حریق و آسیب جدی به وسایل وارد شد.

کریمی با اشاره به اینکه از صبح امروز با مسئولان ذی ربط دانشگاه علوم پزشکی تماس می گیریم اما شاهد پاسخ منطقی و مناسبی نیستیم، اضافه نمود: می گویند چرا دانشجویان در خوابگاه مانده اند اما باید بگویم دانشجویان پزشکی به دلیل تحصیلات و دوره هایشان در تابستان هم در خوابگاه مانده و به فعالیت های علمی و تخصصی شان می پردازند.

وی با بیان اینکه متأسفانه این خوابگاه در بعضی واحدها از برق مستقیم بهره و برده و کنتور نصب نشده است، ادامه داد: چند ماه قبل پریز طبقه سوم همین واحد دانشگاهی نیز دچار آتش سوزی شد که احتیاج است مسئولان در این خصوص همت بیشتری نمایند.

euroro.ir: اروپا: سفر به مهد فناوری و میراث دار تمدن باستانی روم و یونان

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 1 تیر 1401 بروزرسانی: 1 تیر 1401 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 4468

به "آتش سوزی در خوابگاه ریحانه دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آتش سوزی در خوابگاه ریحانه دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید