Death Stranding پر از میان پرده های طولانی است

به گزارش کنفرانس هکا، هیدئو کوجیما را به خاطر مجموعه بازی های متال گیر می شناسیم؛ بازی هایی که به خاطر میان پرده های سینمایی و قصه های پیچیده و عمیق شان شهرت دارند. در هر قسمت از مجموعه بازی های متال گیر، با سبک کارگردانی جدیدی از سوی کوجیما روبرو شدیم؛ سبکی که بازی به بازی تکامل پیدا نموده است. این طور که به نظر می رسد، روند تکامل هیدئو کوجیما به عنوان کارگردان با Death Stranding هم ادامه خواهد داشت.

Death Stranding پر از میان پرده های طولانی است

بعضی از هواداران مجموعه بازی های متال گیر، کسانی که به میان پرده های طولانی عادت نموده بودند و دید مثبتی به متال گیر سالید 4 میان پرده های یک ساعته اش دارند، چندان از متال گیر سالید 5 و میان پرده های کوتاهش راضی نبودند؛ حتی با در نظر دریافت این موضوع که از نظر کارگردانی صحنه ها و جریان میان پرده ها، متال گیر سالید 5 بارها از قسمت های قبلی این مجموعه بهتر است.

با این حال، ظاهرا قرار است در بازی Death Stranding دوباره با میان پرده های معروف و طولانی به سبک هیدئو کوجیما روبرو شویم.

هیدئو که آدینه صبح به نیویورک رفته بود تا در فستیوال فیلم ترایبکا صحبت کند، در بخشی از صحبت های خود به میان پرده های بازی اشاره نمود و گفت:

در Death Stranding می خواهم نورمن را از همه لحاظ در بازی قرار دهم. بازی میان پرده های بسیار زیادی دارد و تعداد زیادی از میان پرده ها هم بسیار طولانی هستند. نورمن را در نقش سم در بازی می بینید، توانایی بازیگری او را در میان پرده ها می بینید و از این موضوع لذت می برید.

کوجیما بخش جالبی از بازی را شرح داد که در آن، کنترل سم را برعهده ندارید، بلکه دوربین را کنترل می کنید:

و یک چیز دیگر. در واقع نمی توانم بگویم کجا، ولی اگر به یک بخشی از بازی بروید، نه نورمن را کنترل می کنید و نه سم را، بلکه فقط کنترل دوربین را برعهده دارید. می توانید سم یا نورمن را ببینید، و می توانید دوربین را در محیط حرکت دهید تا اطراف را ببینید و وقتی دوربین را به سمت او بر می گردانید، ممکن است کار جالبی انجام دهد و مثلا به شما چشمک بزند. شما در واقع در نقش نورمن ریدس که در نقش سم بازی می نماید، بازی می کنید و در درام بازی، سم به خوبی نقش ایفا می نماید تا احساسات شما را برانگیز، ولی وقتی به این منطقه که گفتم می روید، عاشق نورمن می شوید.

نمی دانیم دقیقا منظور کوجیما از اینکه ما در بازی، هم نقش سم را برعهده داریم و هم نقش نورمن، دقیقا چیست.

مطمئنا تا زمان عرضه بازی و تجربه آن، از ایده های بزرگی که کوجیما برای Death Stranding دارد چندان سر در نخواهیم آورد.

بازی Death Stranding به صورت انحصاری برای کنسول پلی استیشن 4 ساخته می گردد، ولی زمان عرضه آن معین نیست.

منبع: MetalGearInformer

ayrokh.ir: مجله گردشگری و مسافرتی

cruisero.ir: کشتی کروز: سفری لوکس و در عین حال مقرون به صرفه به اقیانوس ها

منبع: دیجیکالا مگ
انتشار: 1 تیر 1401 بروزرسانی: 1 تیر 1401 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 2947

به "Death Stranding پر از میان پرده های طولانی است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "Death Stranding پر از میان پرده های طولانی است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید