16 مدل زیبا و رویایی برای آرایش شب نوروز 1403

به گزارش کنفرانس هکا، آرایش شب نوروز 1403 فرصتی است تا با اعتمادبه نفس، خلاقیت و شادی وارد سال تازه شویم. از تاکید بر چشم با سایه های شاین گرفته تا داشتن پوستی براق و لب هایی برجسته یا استفاده از نگین های براق، می تواند داستانی از زیبایی و جذابیت شما در شب سال نو را روایت کند. آرایش مخصوص شب عید 1403 نباید حتما خیلی برق بزند؛ یک سایه اکلیلی ملایم یا کشیدن خط چشم مشکی محو هم می تواند آرایشی مناسب جشن عید را برای ما فراهم کند.

16 مدل زیبا و رویایی برای آرایش شب نوروز 1403

در این مقاله، ابتدا به آنالیز ویژگی های اصلی آرایش شب عید نوروز می پردازیم. سپس چند ایده مجذوب نماینده برای داشتن یک آرایش چشم گیر و منحصربه فرد را معرفی می کنیم. با استفاده از مدل های مختلف گفته شده در این مطلب، می توانید آرایشی بی نظیر داشته باشید که نه تنها شما را در لحظه تحویل سال متفاوت نشان می دهد، بلکه اعتمادبه نفس، زیبایی و شادی درونی شما را نیز منعکس می نماید. در نهایت مهم نیست برنامه های شب سال نوی شما چیست، در این فهرست حتما یک ایده آرایش مناسب برای شما وجود خواهد داشت.

ویژگی های آرایش شب نوروز 1403

آرایش شب عید نوروز باید ترکیبی از مجذوب نمایندهیت، شیک بودن و هم زمان راحتی باشد تا کل شب را بدون احتیاج به تتازه آرایش بگذرانید. در ادامه بعضی از ویژگی های مهم آرایش مخصوص شب نوروز را بیان می کنیم:

  • تاکید بر چشم ها: چشم ها معمولا نقطه مرکزی صورت برای آرایش شب سال نو هستند. استفاده از سایه های چشم درخشان، اکلیلی یا متالیک به همراه خط چشم و مژه های پرپشت، ظاهری چشمگیر و مجذوب نماینده برای شما ایجاد می نماید.
  • پوست درخشان: یک زیرساز آرایشی صاف و درخشان به شما یاری می نماید تا سایر جنبه های آرایشتان به خوبی نشان داده گردد. از قلم نیاندازید که استفاده از پرایمر، کرم پودر مناسب و هایلایتر برای ایجاد درخشندگی در نقاط کلیدی صورت لازم است.
  • لب های برجسته: لب ها همواره نقش مهمی در آرایش صورت ایفا می نمایند. برای مثال رژلب هایی بارنگ های جسورانه مانند قرمز، بنفش تیره یا حتی رنگ های متالیک جلوه ای خاص و به یادماندنی به صورت شما می دهند.

شب سال نو فرصتی برای درخشیدن و برجسته کردن زیبایی های خود به شیوه ای منحصربه فرد است. از قلم نیاندازید که توجه به جزییات مانند انتخاب برترین لاک ناخن و زیورآلات راهی برای تکمیل استایل شب عید شما محسوب می گردد. سبک های مختلفی برای آرایش وجود دارد که می توانید مناسب فرم صورت و سلیقه خود یکی از آن ها را انتخاب کنید. در بخش بعدی مطلب، به معرفی چند ایده آرایش خاص و مجذوب نماینده مناسب شب عید می پردازیم.

1. سایه چشم درخشان بارنگ های سلطنتی برای شب سال نو

یک سایه چشم درخشان و کامل روی کل پلک، همواره شیک به نظر می رسد اما اگر می خواهید برای شب سال نو کمی زیباتر از حد معمول به نظر برسید و ظاهری مناسب برای مهمانی شب عید داشته باشید، یک رنگ مشابه رنگ سنگ های جواهرات مانند سبز زمردی یا بنفش سلطنتی یا طلایی را انتخاب کنید. مطمئن شوید که ابتدا یک پرایمر چشم بزنید تا رنگ سایه به طور کامل روی پلک بنشیند و هیچ چین وچروکی ایجاد نگردد.

2. خط چشم سبز برای آرایش شب نوروز 1403

امتحان کردن رنگ های مختلف، همواره راه خوبی برای زیباتر نشان دادن آرایش صورت است. البته رنگ سبز در آرایش شب نوروز 1403، جایگاه ویژه ای دارد و کاملا مناسب مهمانی است. پس خرید انواع لوازم آرایشی مطمئن شوید که یک خط چشم سبز انتخاب می کنید. بااین حال شما می توانید با هر مداد یا خط چشم رنگی، یک خط چشم دنباله دار زیبا بکشید و ظاهری متفاوت و به روز به آرایش چشم گربه ای و کلاسیک خود هدیه بدهید.

3. رژ لب قرمز کلاسیک برای آرایش شب عید

برای هواداران سبک کلاسیک، برترین ظاهر مهمانی از قدیم تا الان رژ لب قرمز با مژه های پرپشت و بلند است. برای اینکه حس وحال مدرن و امروزی به این آرایش بدهید، در پی رژ لب قرمزی باشید که مات است. ازآنجایی که مژه های بلند جزو ترندهای آرایشی سال تازه است، می توانید از مژه های مصنوعی بلند، برای تاثیرگذاری بیشتر بهره ببرید. در آخر با خرید پنکک مناسب پوست خود و استفاده از آن، به تثبیت آرایش برای زمان طولانی یاری کنید.

4. چشم های درخشان با سایه شاین سفید یا نقره ای

سبلریتی های زیادی مثل هیلی ببیر از این سبک آرایش چشم با سایه اکلیلی استفاده می نمایند. پس اگر هوادار استایل های آرایشی براق هستید، این آرایش شب عید نوروز را از دست ندهید. کافی است با استفاده از یک براش، کل پلک خود را با یک سایه سفید براق و شفاف بپوشانید تا جلوه ای درخشان ایجاد کند. بعلاوه می توانید سایه براق را به سمت شقیه خود بیاورید تا کمی بیشتر ظاهری نقره ای و سرد داشته باشید.

5. خط چشم مشکی دودی برای آرایش مخصوص شب عید 1403

اگر در این فهرست آرایش چشم به سبک دودی را نیاوریم، قطعا کوتاهی نموده ایم. شما می توانید برای آرایش مهمانی شب عید با پخش کردن خط چشم مشکی در مژه پایین و سپس محو کردن آن به سمت پلک بالا و بیرون به شکل بال و در نهایت اضافه کردن سایه چشم اکلیلی، یک استایل خاص و متفاوت داشته باشید.

6. چشم و لب های متالیک برای آرایش شب نوروز 1403

اگر دوست دارید آرایش مخصوص شب عید 1403 شما ظاهری متفاوت و تینیجری داشته باشد، بعد از سایه های شاین، خرید رژلب متالیک و استفاده از آن را از قلم نیاندازید. با این سبک آرایش بسیار خاص و به یادماندنی به نظر می رسید. یک راه آسان برای امتحان کردن این مدل میکاپ، انتخاب رژ لب با یک رنگ جسورانه (مانند بنفش) است و سپس با میزانی سایه چشم متالیک، روی آن ضربه بزنید تا جلوه پیدا کند. البته روش دیگری هم هست که می توانید برای درخشش بیشتر، یک لایه نازک از رژ لب یا برق لب شفاف را روی رژ خود بزنید.

7. آرایش سال نو با خط چشم برعکس در شب عید

اگر اهل گشت وگذار در تیک تاک هستید، حتما ترند خط چشم برعکس را دیده اید که سال جاری خیلی هوادار پیدا نموده است. شاید با خودتان بگویید خب من که تازه خط چشم گربه ای معمولی را یاد گرفته ام، این دیگر چیست؟. حق دارید، اما باید به شما بگوییم که کشیدن این مدل خط چشم هم امکان دارد. کافی است راهنمای کشیدن خط چشم گربه ای را دنبال کنید، اما به جای پلک بالا، روی پلک پایین خط بکشید. در آخر هم رژ لب نود براق موردعلاقه تان را بزنید تا ظاهر خود را تکمیل کنید.

8. آرایش چشم ها با نگین های تزیینی

اگر قرار نیست برای شب سال نو کمی درخشش در ظاهر خود داشته باشید، پس کی باید بدرخشید؟ برای آرایش شب نوروز 1403، با استفاده از یک مدل میکاپ ناموکی ملایم به همراه میزانی نگین صورت در میزان های مختلف، تا حد زیادی جلوه پیدا کنید. راز استفاده ساده از این نگین ها، انتخاب نوع چسب آن ها است. حتما از چسب مخصوص بهره ببرید تا ماندگاری آن در طول مهمانی را حفظ گردد.

9. خط چشم رنگی داخل پلک برای سال نو

برای داشتن چشم های مجذوب نماینده و خیره نماینده ، خط چشم قرمزرنگ را با رژ گونه صورتی-قرمز ترکیب کنید. این کار برای تبدیل آرایش شما از یک مدل ساده به یک شاهکار کافی است. برای انجام این آرایش ابتدا یک سایه چشم ناموکی و یک خط چشم گربه ای بکشید؛ در آخر یک خط چشم رنگی ضد آب به انتخاب خودتان، به خط مژه پایین اضافه کنید. پیشنهاد می کنیم رنگ گوشواره هایتان هم با خط چشم شما ست باشد، تا این استایل آرایشی کاملا بی نقص گردد.

10. آرایش طبیعی برای آرایش شب نوروز 1403

اگر هوادار آرایش طبیعی هستید و می خواهید ظاهری مینیمال انتخاب کنید که چشم هایتان را برجسته تر کند، می توانید ازاین مدل آرایش الهام بگیرید. در این سبک کشیدن یک خط چشم دقیق تاثیرگذاری زیادی دارد. پوست سالم و با طراوت، لب های به دقت رژخورده و ابروهای حالت داده شده از ویژگی های کلیدی آرایش طبیعی است. این آرایش ثابت می نماید که برای لذت بردن از مهمانی شب سال نو، لازم نیست همواره آرایش چشم ها پررنگ و اغراق آمیز باشند.

11. آرایش با سایه چشم گلیتری برای مهمانی

اگرچه استفاده از اکلیل های درشت در آرایش صورت یک ترند تازه نیست، اما این تکنیک برای مدت های طولانی ماندگار است. فقط باید کمی خلاقیت خود را برای انتخاب رنگ و نحوه زدن آن به کار بگیرید. برای ماندگاری آرایش چشم، ابتدا پلک های خود را با یک لایه پرایمر چشم بپوشانید، سپس اکلیل چشم را روی آن بمالید؛ در آخر حتما آرایش خود را با محصولات تثبیت نماینده، فیکس کنید.

12. رژگونه باربی برای آرایش جشن شب سال تازه

اجازه دهید برای آرایش شب عید ترندی دیگر از تیک تاک به نام رژگونه باربی را معرفی کنیم. البته شاید این ترند در تابستان خیلی مجذوب نماینده باشد، اما قرار نیست هر آرایشی صرفا مخصوص یک فصل خاص باشد.در این مدل هر نوع رژگونه ای که مناسب رنگ پوست شما است، روی گونه ها و شقیقه های خود بزنید. در نهایت برای ایجاد براقی و درخشش بیشتر در صورت، می توانید هایلایتر با تناژ مشابه رژگونه روی استخوان گونه ها بزنید.

13. آرایش چشم های درخشان و رنگارنگ

اگر آرایش های خیلی براق و درخشان موردعلاقه شما نیست اما نمی خواهید از ترندها برای آرایش شب نوروز 1403 عقب بمانید، از این مدل میکاپ چشم بهره ببرید. در این سبک، از سایه با رنگ های روشن استفاده نموده و آن را به صورت دنباله دار در گوشه خارجی چشم محو کنید. سپس یک سایه تیره تر از همان رنگ را به گوشه خارجی چشم بزنید و کار را با میزان کمی سایه اکلیلی در گوشه های داخلی و روی پلک ها تمام کنید.

14. آرایش چشم ناموکی ملایم با خط چشم بالدار

این مدل آرایش چشم که ترکیبی از سایه دودی، خط چشم گرافیکی و گربه ای است، همه ویژگی های خوب را یکجا دارد. شاید فکر کنید انجام این آرایش در خانه غیرممکن باشد، اما به طرز شگفت انگیزی ساده است؛ فقط با یک مداد چشم مشکی در انتهای چشم حرف V را بکشید، سپس به آرامی داخل خطوط را محو کنید تا یک سایه ابری ایجاد گردد.

15. سایه چشم هاله ای برای آرایش مخصوص شب نوروز

سایه چشم هاله ای برای آرایش شب سال نو هواداران زیادی دارد. در این سبک میکاپ با محو کردن سایه تیره در گوشه های داخلی و خارجی پلک و سپس با زدن سایه روشن و در مرکز پلک، به چشمان خود ظاهری گرد و برجسته ببخشید. این مدل آرایش هم خیلی زیبا است و هم به راحتی اجرا می گردد.

16. آرایش مجذوب نماینده چشم گربه ای با خط چشم طلایی

مدل موهای فر پف دار به تنهایی برای زیبا نشان دادن شما در مهمانی شب عید کافی هستند، اما چه می گردد وقتی با آرایش چشم ناموکی مسی و یک خط چشم نازک ترکیب شوند؟ در آن صورت، باور کنید برای آرایش شب نوروز 1403، یک ظاهر فوق العاده خواهید داشت. کافی است سایه چشم نارنجی را روی پلک های خود محو کنید، سپس با خط چشم مایع طلایی، یک خط چشم گربه ای نازک در گوشه های خارجی چشم خود بکشید. به شما اطمینان می دهیم در نهایت بسیار عالی به نظر می رسید.

برترین آرایش مخصوص شب عید 1403

به خاطر بسپارید که شب سال نو شاید برترین زمان برای آزمایش تکنیک های مختلف یا محصولات تازه نباشد. بهتر است روی آرایشی تکیه کنید که قبلا انجام داده اید و روی آن تسلط دارید. برای انجام آرایش حتما از یک روتین مراقبت از پوست مناسب برای آماده سازی پوست صورت بهره ببرید تا مواد آرایشی به برترین شکل ممکن روی صورت شما بنشیند. مطمئن شوید که آرایشتان نه تنها زیبا، بلکه راحت هم باشد تا مجبور نشوید مدام آن را تتازه کنید. بهتر است از محصولاتی بهره ببرید که پوست شما را تحریک ننمایند. با پیروی از توصیه های گفته شده و ایده گرفتن از سبک های آرایشی مختلف در این مطلب، می توانید ظاهری خیره نماینده و مناسب برای جشن شب سال نو داشته باشید.

منابع: cosmopolitan, instyle

منبع: دیجیکالا مگ
انتشار: 26 اسفند 1402 بروزرسانی: 26 اسفند 1402 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 16065

به "16 مدل زیبا و رویایی برای آرایش شب نوروز 1403" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "16 مدل زیبا و رویایی برای آرایش شب نوروز 1403"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید