یونس امامی: شب ها از بدن درد خواب نداشتیم، این حق مان نبود، مشکل از رسول خادم نبود که حالا از او انتقاد می نمایند

به گزارش کنفرانس هکا، ملی پوش وزن 70 کیلوگرم تیم کشتی آزاد کشورمان گفت: حق مان در مسابقات جهانی این نبود، کسی نمی داند چقدر تمرین کردیم، به طوری که شب ها از بدن درد نمی توانستیم بخوابیم.

یونس امامی: شب ها از بدن درد خواب نداشتیم، این حق مان نبود، مشکل از رسول خادم نبود که حالا از او انتقاد می نمایند

یونس امامی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران، با بیان اینکه هنوز نمی داند چرا کارش در مسابقات دنیای تنها با یک کشتی به خاتمه رسید، گفت: بقیه را نمی دانم، اما من خیلی بدنم آماده بود. البته هر شرایطی که داشته باشی، معمولاً کشتی اول سخت است و بعد از آن بدنت راه می اُفتد. باید حتماً سالکازانوف را شکست می دادم. در واقع اگر این کشتی گیر اسلواکی را می بردم، دیگر مسئله ای نداشتم. بعد از این مبارزه تازه بدنم راه افتاده بود که این کشتی گیر هم مغلوب شد و من از دور رقابت ها حذف شدم.

وی که با نتیجه 7 - 7 مغلوب حریفش شد، ادامه داد: ما در اردو خیلی روی مدیریت کردن ثانیه های آخر کار نموده بودیم. واقعاً نمی دانم چرا نتوانستم نتیجه را حفظ کنم.

امامی که به شدت از شکستش در مسابقات دنیای ناراحت بود، تأکید کرد: ما خیلی در این ماه ها کوشش نموده بودیم. کسی نمی داند چقدر تمرین کردیم و همه فقط می خواستیم مدال بگیریم. نباید این طور می شد. فدراسیون مسائل مالی زیادی داشت، ما در فرودگاه بودیم و هنوز پول را نداده بودند و معلوم نبود تیم به بوداپست می رود یا نه. این روزها خیلی ها در مورد رسول خادم نظر می دهند و از او و بچه ها انتقاد می نمایند. بیشتر از همه ناراحتم که حالا این همه حرف می شنویم. حق ما واقعاً این نبود. نمی دانم کم گذاشتیم یا کم تجربگی بود. هرچه بود، نباید این طور می شد.

دارنده مدال برنز سال گذشته امیدهای دنیا گفت: ماه ها در اردوی تیم ملی بودیم. حتی تا روزی سه جلسه و هفت هشت ساعت در روز هم تمرین می کردیم. شب ها از بدن درد خواب مان نمی بُرد. هیچ کدام از ما خواب نداشتیم و خانواده های مان را نمی دیدیم. در ماه دو روز به خانه می رفتیم و بعد باز هم تمرین. ضربان قلب مان در تمرین به 230 می رسید که یک آدم عادی اصلاً نمی تواند این را تحمل کند. مشکل از رسول خادم نبود که حالا از او انتقاد می نمایند. ما روی تشک اشتباه کردیم. واقعاً نباید این طور می شد.

پارمیس: قدرت گرفته از سیستم مدیریت محتوای پارمیس

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 9 آبان 1400 بروزرسانی: 9 آبان 1400 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 1047

به "یونس امامی: شب ها از بدن درد خواب نداشتیم، این حق مان نبود، مشکل از رسول خادم نبود که حالا از او انتقاد می نمایند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "یونس امامی: شب ها از بدن درد خواب نداشتیم، این حق مان نبود، مشکل از رسول خادم نبود که حالا از او انتقاد می نمایند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید