کشف شوکه کننده دانشمند هاروارد: به جامانده سفینه بیگانگان فضایی

به گزارش کنفرانس هکا، آوی لوب دانشمند جنجالی دانشگاه هاروارد مدعی شد که شواهدی تازه پیدا نموده است که نشان می دهد شهاب سنگ سقوط نموده در اقیانوس ردی از یک فناوری فرازمینی است.

کشف شوکه کننده دانشمند هاروارد: به جامانده سفینه بیگانگان فضایی

به گزارش خبرگزاری خبرنگاران ، آوی لوب دانشمندی جنجالی است و ادعاهایش در زمینه حیات فرازمینی همیشه جنجالی بوده است. او پیش از این مدعی شده بود که شهاب سنگی سقوط نموده در اقیانوس فناوری فرازمینی است.

حالا او در گفتگویی تازه با رادیوی بوستون بر ادعایش

پا فشرده و مدعی شده است که شواهدی تازه برای اثبات ادعایش دارد. لوب می گوید: شواهد تازه نشان می دهد که شهاب سنگ چیزی مثل فضاپیمای وویجر است که به وسیله بیگانگان فضایی ساخته شده است.

شهاب سنگ مورد اشاره لوب که IM1 نام گرفته است، حدود یک دهه پیش در آب های اقیانوس آرام در نزدیکی پاپوا گینه نو سقوط کرد و تا سال 2022 و مطرح شدن ادعای لوب مورد توجه قرار نگرفته بود.

این اخترفیزیکدان در تلاشی خستگی ناپذیر کف اقیانوس را برای یافتن بقایای شهاب سنگ جستجو کرد و سال گذشته مدعی شد که به جامانده یک جسم کروی از جنس فلز را یافته است که احتمالا متعلق به یک فناوری فضایی است.

او نتایج تحقیقاتش را در ماه اکتبر منتشر کرد که البته بسیاری در جامعه علمی با دیده شک به آن می نگرند. بسیاری یافته های لوب را اثر کارهای انسانی چون آزمایش های اتمی یا حتی خاکستری بسیار معمولی تر می دانند.

این دانشمند جنجالی به رادیو بوستون می گوید: ترکیبات شیمیایی آن با عناصر موجود در منظومه شمسی فرق دارد. ما 55 عنصر جدول تناوبی را به جامانده پیدا شده مقایسه کردیم و قطعا عناصر آن بسیار فرق دارد.

او در پاسخ به کسانی که کارهای او را شبه علم و تئوری توطئه می دانند گفت: ادعاهای من نظریه نیست. البته اگر شما بخشی از این فرایند علمی نباشید و به توجهی که به آن جلب شده حسادت کنید آنگاه آغاز به انتقاد می کنید.

5858

منبع: خبرآنلاین
انتشار: 23 بهمن 1402 بروزرسانی: 23 بهمن 1402 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 15006

به "کشف شوکه کننده دانشمند هاروارد: به جامانده سفینه بیگانگان فضایی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کشف شوکه کننده دانشمند هاروارد: به جامانده سفینه بیگانگان فضایی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید