کاهش دمای هوای تهران ، افزایش غلظت ذرات معلق هوا

به گزارش کنفرانس هکا، مدیر واحد مدل سازی و پیش بینی شرکت کنترل کیفیت هوای تهران با اشاره به افزایش موقتی غلظت ذرات معلق در هوای تهران، از روند کاهشی دما در تهران تا فردا اطلاع داد.

کاهش دمای هوای تهران ، افزایش غلظت ذرات معلق هوا

حسین شهبازی در گفت و گو با خبرنگاران، با بیان اینکه پیش بینی های انجام گردیده در شرکت کنترل کیفیت هوا نشان دهنده افزایش تدریجی میزان ناپایداری جوی در بعدازظهر روز جاری (جمعه) است، اضافه کرد: بر اساس گزارش ها در برخی ساعات وزش باد با بزرگی بالاتر از 5 متربرثانیه از سمت نواحی جنوب شرقی - جنوبی انتظار می رود. وی ضمن تشریح وضعیت هوای تهران بر اساس نتایج پیش بینی کیفیت هوا، شرح داد: وزش باد در برخی ساعات امروز همراه با افزایش موقتی غلظت ذرات معلق خواهد بود. مدیر واحد مدل سازی و پیش بینی شرکت کنترل کیفیت هوای تهران در ادامه اظهار کرد: با تداوم این شرایط جوی بعد از ظهر روز شنبه، همراه با افزایش سرعت وزش باد خواهد بود که انتظار می رود در برخی ساعات افزایش موقتی غلظت ذرات معلق را به دنبال داشته باشد.

به گفته وی همچنین تا روز آینده دما روند کاهشی خواهد داشت.

وی در انتها با بیان اینکه کیفیت هوای 24 ساعت گذشته تهران منتهی به 8 صبح امروز با شاخص میانگین 83 در شرایط سالم قرار داشت، گفت: کیفیت هوای هم اکنون تهران نیز با شاخص میانگین 79 همچنان در شرایط سالم است.

ayrokh.ir: مجله گردشگری و مسافرتی

cruisero.ir: کشتی کروز: سفری لوکس و در عین حال مقرون به صرفه به اقیانوس ها

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 1 تیر 1401 بروزرسانی: 1 تیر 1401 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 376

به "کاهش دمای هوای تهران ، افزایش غلظت ذرات معلق هوا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کاهش دمای هوای تهران ، افزایش غلظت ذرات معلق هوا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید