کالدرون: ظاهراً در باشگاه پولی برای خرید شن هم وجود ندارد، فقط تا ماه دسامبر با باشگاه راه می آیم!

به گزارش کنفرانس هکا، گابریل کالدرون، سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس هم به مانند همتای ایتالیایی خود در تیم استقلال از مسائل مالی به ستوه آمده است.

کالدرون: ظاهراً در باشگاه پولی برای خرید شن هم وجود ندارد، فقط تا ماه دسامبر با باشگاه راه می آیم!

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرنگاران، گابریل کالدرون، سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در حاشیه تمرین امروز (دوشنبه) این تیم گفت: همه چیز خوب است و بعد از چند روز استراحت از دیروز تمرینات را شروع کردیم. کمال (کامیابی نیا) هم تمرینش را دیروز با تیم شروع کرد و به خاطر این اتفاق هم شادمان هستیم. چهار بازیکن هم از تیم جوانان و امید آمدند، چون همیشه دوست دارم از جوانان در تیم اصلی استفاده کنم. بازیکنانی هستند که کیفیت دارند و برای آینده می توانند از تجربه کار کنار بزرگسالان استفاده کنند.

این مربی آرژانتینی درباره محرومیتی که کمیته انضباطی برای او در نظر گرفته است، شرح داد: یک بیانیه ای باشگاه امروز منتشر کرد و در واقع همه چیز در آن بیانیه گفته شده است. صحبت دیگری درباره این موضوع ندارم.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در واکنش به مصاحبه ای که از قول او نقل شده است که یکسری از مربیان صندلی پرت کرده، ولی محروم نشده اند، اظهار کرد: هنوز با کسی در این باره صحبت نکرده ام و تنها چیزی که مطرح شده همان بیانیه صبح امروز باشگاه است.

کالدرون راجع به نحوه جذب بازیکن خارجی از سوی باشگاه پرسپولیس گفت: این یک کار مشترکی است بین کادرفنی و باشگاه و بازیکنی که بتواند با شرایط باشگاه همخوانی داشته باشد، مطمئناً با آن بازیکن وارد مذاکره می شویم، ولی هنوز زود است درباره این موضوع صحبت کنیم.

وی درباره این موضوع که با دعوت شدن ترابی، شش بازیکن پرسپولیس در تیم ملی هستند و او فکر نمی کند بازیکنان دیگری مثل شجاع خلیل زاده می توانستند به تیم ملی دعوت شوند، گفت: مربی تیم ملی تصمیم می گیرد که چه بازیکنانی را نیاز دارد و چه بازیکنی باید دعوت شود. بازیکنان من در دنیا جزو بهترین ها هستند، اگر دست من بود، دوست داشتم تمام بازیکنانم به تیم ملی دعوت شوند. من مربی پرسپولیس هستم و در واقع مربی تیم ملی باید تصمیم بگیرد که چه بازیکنانی در تیم ملی باشند و برای انتخاب بازیکن گزینه های زیادی هم دارد.

کالدرون درباره تعطیلات زیاد لیگ اظهار کرد: تعطیلات منطقی است. بالاخره تیم ملی هم نیاز به فضا، زمان و کار دارد. به نظر من تیم ملی نیاز به 10، 12 روز دارد و این زمان باید به تیم ملی هم داده شود. وقفه هایی که در لیگ به وجود می آید برای بعضی از تیم ها خوب است و برای بعضی از تیم ها نه. در تعطیلی قبلی مسابقات لیگ برتر ما خوب نبودیم و الان سعی می کنیم که در بازی اول مان بعد از تعطیلی لیگ مثل بازی های اخیرمان خوب بازی کنیم.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در پاسخ به این پرسش که آیا جونیور از برنامه هایش حذف شده است، شرح داد: جونیور هنوز عضوی از تیم است و من باید ببینم در تمرین ها چطور کار می کند. شاید بتوانم از او در بازی ها استفاده کنم و این موضوع به تمرینات بستگی دارد. ما هیچ بازیکنی را رد نمی کنیم و همه را مدنظر داریم. اگر شما دیدید که جونیور یک بار دیگر بازی می کند به این معناست که در طول هفته خوب تمرین کرده و بازی می کند.

وی درباره اینکه پیش از این گفته بود یکسری هزینه ها از جیب خودش پرداخت شده است و باشگاه هنوز پولی به او پرداخت نکرده، آنهم در شرایطی که باشگاه استقلال نیز مشکل مالی دارد و بازیکنان این تیم اعتصاب کرده بودند، گفت: ما هنوز منتظر جواب باشگاه هستیم! بعد از چهار روز تطعیلی برگشتیم و متأسفانه هنوز زمین تمرین ما همان مسائل سابق را دارد. من تجربه ای را که سال ها در فوتبال داشتم، می گویم. وقتی شرایط زمین خوب نیست شن می ریزند تا منافذی را که به وجود می آید از بین ببرند و سطح زمین را پر کنند، ولی ظاهراً حتی پول برای خرید شن هم وجود نداشته است!

کالدرون شرح داد: من کمی نگران هستم و فکر نمی کنم شن چیز گرانی باشد. باید از یک زمین تمرین مان خوب مراقبت و آن را حفظ کنیم. این فرایندی که گفتم بخشی از مراحل نگهداری زمین است. وقتی زمستان می شود برای زمین، شن چیز مهمی است. من همان طور که چند وقت پیش گفتم امیدوارم خیلی زودتر مسائل مالی حل شود، چون چند ماه است که منتظریم و بازیکنان باید مطالبات سال گذشته شان را دریافت کنند. می دانم که مدیر باشگاه تمام تلاش خود را می کند که مسائل حل شود و امیدوارم این مسائل برطرف شود.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در پاسخ به این سؤال که از باشگاه چند درصد دریافتی داشته است، گفت: 20 درصد از پرداخت اولم را دریافت کرد ه ام و ماه بعد زمان پرداخت قسط دوم است. من با شرایط باشگاه راه آمده ام و همان طور که شما می دانید ما تمام تلاش مان را می کنیم تا بهترین نتایج را بگیریم. مدیر باشگاه هم به این شرایط واقف است و تمام تلاشش را می کند که مطالبات بچه ها و کادرفنی پرداخت شود. شما شاهد بودید با تمام مسائلی که داشتیم و بدون بازیکن خارجی در بالای جدول با تیم های دیگر رقابت می کنیم و این کاری که انجام می دهیم خیلی قابل تقدیر است، چون با تیم هایی رقابت می کنیم که بازیکنان خوب خارجی دارند.

وی در انتها گفت: با باشگاه همکاری و سعی می کنم که راه بیایم. وظیفه من این است که با باشگاه راه بیایم و کاری انجام ندهم که از این تاریخ تا ماه دسامبر (11 آذر ماه) به باشگاه صدمه برسد. من جان و زندگی ام را در این راه می گذارم. بعد، آنجا زمانی داریم که برای باشگاه و خودمان تصمیم بگیریم. من تا آن زمان کار خواهم کرد و تمام تلاشم را به کار می گیرم.

آموزشگاه ما: آموزش باید برای همه در دسترس باشد

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 10 مهر 1400 بروزرسانی: 10 مهر 1400 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 7242

به "کالدرون: ظاهراً در باشگاه پولی برای خرید شن هم وجود ندارد، فقط تا ماه دسامبر با باشگاه راه می آیم!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کالدرون: ظاهراً در باشگاه پولی برای خرید شن هم وجود ندارد، فقط تا ماه دسامبر با باشگاه راه می آیم!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید