چگونه با دامن توری پفی یا دامن tulle یک استایل خاص و ترندی داشته باشید؟

به گزارش کنفرانس هکا، دامن های پفی توری که با عنوان دامن تول tulle skirt، دامن عروسکی و یا دامن پرنسسی هم شناخته می شوند در چند سال اخیر جزو ترندی ترین آیتم های زنانه و دخترانه بوده اند. این آیتم های مجذوب کننده می توانند در استایل های متنوع با انواع آیتم های مجلسی و اسپرت ست شوند. در این مطلب هر چه را که باید درباره استایل با دامن پفی توری بدانید را برایتان توضیح داده ایم؛ با ما همراه باشید.

چگونه با دامن توری پفی یا دامن tulle یک استایل خاص و ترندی داشته باشید؟

چه آیتم هایی را می توانید با دامن توری پفی یا دامن تول ترکیب کنید؟

یکی از ویژگی های مجذوب کننده دامن پفی توری یا دامن تول این است که می توانید آن را در استایل های مختلفی ست کنید؛ به عنوان مثال دامن عروسکی توری مشکی یک آیتم فوق العاده برای استایل گوتیک زنانه است اگر با بوت های رزمی مشکی یا بوت های بایکر، کت چرم زنانه و یک گردنبند چوکر مجذوب کننده چرمی ست گردد؛ در عین حال اگر همان دامن تول مشکی رنگتان را با کفش های پاشنه بلند، یک تاپ مجلسی زیبا و یک گردنبند مرواریدی شیک ست کنید می توانید یک استایل شیک مجلسی برای شرکت در میهمانی ها و مجالس داشته باشید؛ همان دامن را می توانید برای داشتن یک استایل مجذوب کننده دخترانه اسپرت با کفش کتانی و تی شرت مجذوب کننده طرح دار ست کنید؛ بنابراین این آیتم می تواند بسیار برایتان کاربردی باشد.

در واقع وجود یک یا چند دامن پفی توری در کمد لباس تان به شما این امکان را می دهد که با استفاده از این آیتم ترندی انواع استایل های مجذوب کننده و هیجان انگیز دخترانه و زنانه را برای خودتان بسازید؛ در این بخش از مطلب انواع آیتم هایی را که می توانید با این مدل دامن استایل کنید برایتان معرفی نموده ایم.

ترکیب تاپ و نیم تنه مجلسی با دامن توری پفی

ترکیب تاپ و نیم تنه مجلسی زیبا با دامن های توری پفی یکی از ترندی ترین ست های مجلسی زنانه است. لطافت پارچه توری و دوخت پر ازچین این مدل دامن ها در کنار تاپ ها و نیم تنه های مجلسی می تواند برایتان یک استایل مجلسی شیک و چشم نواز بسازد به خصوص اگر به سراغ انواع کفش های پاشنه بلند مجلسی و ست های جواهرات مجذوب کننده بروید.

به خاطر داشته باشید که در این استایل هماهنگی رنگی دامن و تاپ یا نیم تنه تان هم بسیار مهم است. با توجه به سیلوئت پف دار این مدل دامن بهتر است به سراغ تاپ ها و نیم تنه های جذب بروید. آیتم های ساتن، حریر، اورگانزا، گیپور یا پارچه های پولک دوزی شده در ترکیب با دامن های توری در این استایل فوق العاده اند.

ست کردن انواع بلوز و بادی زنانه با دامن تول

انواع بلوزها و بادی های زنانه هم می توانند در استایل های مختلف با دامن توری پفی ترکیب شوند؛ به طور خاص بادی ها برای ترکیب با این مدل دامن فوق العاده اند چرا که فرم اصلی بادی زنانه جذب است، بدن را خوش فرم تر نشان می دهد، نواقص بدن را می پوشاند و از آنجایی که کامل روی بالاتنه تان فیکس می گردد می تواند همراه با این مدل دامن یک فرم ساعت شنی زیبا به بدنتان بدهد؛ این استایل فوق العاده را می توانید با یک کمربند مجذوب کننده و شیک زنانه تکمیل کنید. بلوزهای یقه اسکی جذب هم گزینه بسیار مجذوب کننده و مناسبی برای ست کردن با دامن تول هستند.

استایل با دامن توری پفی و تی شرت

برای داشتن یک استایل اسپرت مجذوب کننده با دامن پفی توری این آیتم های خاص و کاربردی را با تی شرت های جذب یا راسته زنانه ست کنید. در این استایل تی شرت را داخل دامن قرار دهید؛ در این ست برترین گزینه برای تکمیل استایلتان کتانی است به خصوص کتانی های اسنیکر و یا کتانی های آل استار البته به سراغ کفش های پاشنه بلند یا انواع صندل هم می توانید بروید.

استایل با دامن توری پفی و کت زنانه

ترکیب دامن های تول با کت های زنانه و انواع بلیزر هم جزو استایل های ترندی و خاص است؛ با توجه به فرم این نوع دامن می توانید یک کمربند زیبا هم روی کتتان ببندید و فرم بدنتان را زیباتر کنید. جالب است بدانید که ترکیب کت های چرمی با دامن تول هم جزو استایل های ترند در سال های اخیر بوده است؛ این استایل خاص با بوت های اسپرت و ارتشی بسیار مجذوب کننده تر خواهد بود.

ست دامن توری پفی و پلیور

در استایل زمستانی و پاییزی می توانید دامن پفی توری تان را با انواع پلیورهای بافت استایل کنید. با توجه به ماهیت پارچه توری دامن تول ترکیب آن با پلیورهای بافت پشمی بسیار مجذوب کننده خواهد بود به خصوص اگر به سراغ پلیورهای بافت طرح دار بروید و آن ها را با توجه به ترکیب رنگی شان با این مدل دامن ست کنید. در این استایل پلیور را داخل دامن قرار دهید.

استایل با شومیز و دامن تول

شومیزهای زنانه هم جزو آیتم های مجذوب کننده برای ترکیب با دامن عروسکی توری یا دامن تول هستند. بسته به نوع استایلتان می توانید به سراغ شومیزهای اسپرت و یا مجلسی بروید و آن ها را با این مدل دامن ترکیب کنید. شومیز را می توانید داخل دامن قرار دهید و آن را با یک کمربند مجذوب کننده ترکیب کنید و یا این که شومیز را بالای کمرتان گره بزنید.

دامن های توری پفی را با چه کفشی بپوشیم؟

یکی از مجذوب کنندهیت های دامن های پفی توری این است که می توانید آن را در استایل های مختلف بپوشید؛ بنابراین برای ست کردن کفش تان با این نوع دامن گزینه های مختلفی در اختیار دارید. در استایل مجلسی به سراغ کفش های پاشنه بلند مجلسی و یا بوت ها و نیم بوت های شیک پاشنه بلند بروید و آن ها را همراه دامن عروسکی، کمربندهای شیک، بادی، بلوز یا تاپ و نیم تنه مجلسی و جواهرات شیک استایل کنید.

اگر می خواهید استایل تان کژوال اسمارت و ساده باشد کفش های بدون پاشنه مانند کفش های باله یا کفش های پمپی بدون پاشنه را انتخاب کنید و یک مدل آیتم کژوال تر برای بالاتنه تان انتخاب کنید.

اگر دوست دارید استایلتان به استایل گوت نزدیک باشد بوت ها و نیم بوت های ارتشی را با کت چرم، تی شرت های طرح دار مشکی و یا بادی های جذب تیره به همراه دامن عروسکی استایل کنید و با اکسسوری های گوتیک مانند چوکر و زیورآلات خاص استایلتان را تکمیل کنید.

در استایل های اسپرت هیجان انگیز و خاص هم می توانید یک تی شرت، شومیز، بادی، پلیور و یا بلوز اسپرت انتخاب کنید و آن را همراه کفش های کتانی و دامن تول استایل کنید.

انواع مدل دامن توری پفی یا دامن عروسکی

دامن پفی توری در انواع طرح ها و فرم ها دوخته می گردد. معمولا برای قسمت زیر دامن از آستر استفاده می گردد و پارچه توری به شکل ساده یا طبقه طبقه روی آن قرار می گیرد. پارچه های توری مورد استفاده برای دوخت دامن توری باید فرم توری به دامن بدهند؛ بنابراین در دوخت این مدل دامن ها از پارچه های توری پف دار مانند پارچه اورگانزا یا حریر توری استفاده می گردد.

یکی از ویژگی های مثبت این دامن ها این است که به خاطر فرم پف دارشان می توانند چربی های قسمت شکم و پهلو را بپوشانند و یک فرم ساعت شنی به بدن بدهند؛ بنابراین حتی برای خانم های پلاس سایز هم آیتم های مناسبی محسوب می شوند. این مدل دامن ها ممکن است بلند، کوتاه یا میدی باشند؛ اما به علت فرم پف دارشان معمولا میدی یا کمی بالای زانو طراحی می شوند.

با توجه به ماهیت لطیف این مدل دامن رنگ های لطیف و روشن مانند رنگ های پاستلی برای دوخت دامن عروسکی توری فوق العاده اند. انواع مدل دامن پفی توری را می توانید در گالری زیر ببینید و از آن ها برای استایل های مجذوب کننده و خاص زنانه و دخترانه ایده بگیرید.

و در آخر

انتخاب آیتم های چندکاره به شما یاری می نماید که استایل های متنوع و جدیدی بسازید و دامن های توری پفی که دامن تول، عروسکی یا پرنسسی هم نامیده می شوند یکی از این آیتم های کاربردی هستند که برای ساختن انواع استایل های ترندی و خاص دخترانه و زنانه عالی خواهند بود. همان طور که در این مطلب برایتان شرح دادیم می توانید با انواع آیتم های اسپرت و مجلسی این مدل دامن را استایل کنید؛ برای این که برای استایل با دامن پفی توری ایده های بیشتری بگیرید می توانید عبارت tulle skirt را در شبکه های اجتماعی مانند پینترست و اینستاگرام سرچ کنید.

منابع: goelia1995, lifewithmar, instyle

منبع: دیجیکالا مگ
انتشار: 9 بهمن 1402 بروزرسانی: 9 بهمن 1402 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 14652

به "چگونه با دامن توری پفی یا دامن tulle یک استایل خاص و ترندی داشته باشید؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چگونه با دامن توری پفی یا دامن tulle یک استایل خاص و ترندی داشته باشید؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید