جزئیات خدمات رسانی کتابخانه و موزه ملی ملک در نوروز اعلام شد

به گزارش کنفرانس هکا، ایلنا/ براساس آخرین خبرهای بدست آمده، جزئیات خدمات رسانی کتابخانه و موزه ملی ملک در نوروز اعلام شد.

جزئیات خدمات رسانی کتابخانه و موزه ملی ملک در نوروز اعلام شد

نخستین موزه وقفی خصوصی و بزرگترین موقوفه فرهنگی ایران با آثاری از سه هزار سال پیش تا روزگار معاصر و مجموعه ای از خدمات گسترده در نوروز 1403 خورشیدی از گردشگران و بازدید نمایندگان نوروزی بعلاوه پژوهشگران و دوستداران کتاب میزبانی میکند.

گنجینه ای کم نظیر از سکه ها و تمبرهای تاریخی، اشیای تزئینی، تابلوهای نقاشی و نگارگری، قلمدان ها و آثار لاکی، خوشنویسی، اسناد تاریخی و نسخه های خطی در مجموعه کتابخانه و موزه ملی ملک در دو بخش تالارهای موزه ای و کتابخانه ای از روز یکشنبه پنجم فروردین تا خاتمه روز پنجشنبه نهم فروردین 1402 خورشیدی از ساعت 10 تا ساعت 17 (روز سه شنبه هفتم فروردین از ساعت 10 تا ساعت 21) در انتظار پژوهشگران و دوستداران آثار تاریخی و فرهنگی به ویژه گردشگران و تهران گردان می نشیند. تالار کتابخانه نیز در همان روزها و ساعت ها میزبان پژوهشگران و دوستداران کتاب خواهد بود.

گردشگران نوروزی و پژوهشگران کتابخانه می توانند در این روزهای نوروز 1403 خورشیدی از خدمات موزه ای و کتابخانه ای این موسسه به نشانی تهران، میدان امام، سردر باغ ملی، خیابان ملل متحد بهره بگیرند. علاقمندان برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانند به نشانی اینترنتی www.malekmuseum.org و صفحه رسمی موسسه کتابخانه و موزه ملی ملک در اینستاگرام به نشانی malek-museum-library مراجعه نمایند یا با شماره تلفن 66751291 تماس بگیرند.

منبع: همگردی
انتشار: 26 اسفند 1402 بروزرسانی: 26 اسفند 1402 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 16051

به "جزئیات خدمات رسانی کتابخانه و موزه ملی ملک در نوروز اعلام شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جزئیات خدمات رسانی کتابخانه و موزه ملی ملک در نوروز اعلام شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید