چرا توپ در زمین باشگاه ها! و چراهای فراوان دیگر!

به گزارش کنفرانس هکا، علی شاکری: تکلیف ادامه لیگ برتر والیبال بالاخره علی رغم نشست روز دوشنبه 5 اسفند با سرمربیان و مدیران عامل (بخوانید سرپرستان !) تیم ها به طور شفاف روشن نشد و ابهام همچنان باقی است.

چرا توپ در زمین باشگاه ها! و چراهای فراوان دیگر!

دلیل چرایی باز نشدن این گره نیز در وهله نخست به فدراسیون والیبال و سازمان لیگ به عنوان مجری مسابقات بر می گردد که هیچ راه حل و استراتژی از پیش فکر شده برای برون رفت از بحران به وجود آمده نداشتند و در واقع برای حل مشکل بیشتر چشم به تصمیم نمایندگان تیم ها دوختند و توپ را به زمین باشگاه ها انداختند که هر کدام از آنها متاسفانه تنها به فکر موقعیت تیم های خود بوده و برای دفاع از تیم هایشان حرف زدند تا نشان دادن راه حلی برای حل مشکل پیش آمده در راه تداوم بازی ها !

البته انتظاری جز این هم نمی رفت چرا که همیشه پیش از این نیز در جلسات چنین تصمیم گیری هایی شاهد خروجی های خوبی نبودیم و این بار هم خلاف آن رخ نداد.

در حالی که به نظر می رسد بهتر بود خود فدراسیون نشینان هم با طرح و ایده ای به جلسه می آمدند و یکی از راه حلهای پیشنهادی خود را به رای گذاشته و تائیدیه می گرفتند.

نکته مهم دیگر این که اگر قرار بر حضور مدیران عامل تیم ها هم در جلسه بود، چرا به جز مدیرعامل شهرداری ارومیه سایر مدیران عامل به چنین جلسه مهم و سرنوشت ساز پشت نموده و دعوت فدراسیون را لبیک نگفتند؟! مدیران عاملی که در تعطیلی 50 روزه لیگ اصلا به حساب نیامدند ! و شاید هم حالا دلیل منطقی در نیآمدنشان داشتند !

از سوی دیگر موضوع برگزاری جلسه نیز پیش از آن که به مربیان ربط پیدا کند در حیطه مدیران عامل بود تا شرکت کنندگان !! و نکته آخر هم این که در چنین شرایط مشابهی چطور در فوتبال می گردد بازی برگزار کرد ولی در والیبال نه ؟! و چراهای دیگری که در حوصله این مقال نمی گنجد !

بیست آمار: آشنایی با علم آمار و ریاضیات

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 10 مهر 1400 بروزرسانی: 10 مهر 1400 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 8792

به "چرا توپ در زمین باشگاه ها! و چراهای فراوان دیگر!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چرا توپ در زمین باشگاه ها! و چراهای فراوان دیگر!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید