پینورست اقامت در خانه های استریل را پیشنهاد می کند

به گزارش کنفرانس هکا، خانه های استریل دسته بندی جدیدی از اقامتگاه های پینورست است که می توانید با خیال راحت آن ها را انتخاب و رزرو کنید.

پینورست اقامت در خانه های استریل را پیشنهاد می کند

اگر در این روزهای همه گیری کرونا، سفر ضروری برایتان پیش آمد یا به هر دلیلی مجبور شدید مدتی را در جایی غیر از خانه تان اقامت داشته باشید، پینورست یک راه چاره ایمن برای اقامت به شما پیشنهاد می کند: اقامت در خانه های استریل.

خانه های استریل دسته بندی جدیدی از اقامتگاه های پینورست است که می توانید با خیال راحت آن ها را انتخاب و رزرو کنید، چون استانداردها و پروتکل های بهداشتی به بهترین شکل در این اقامتگاه ها رعایت شده اند.

چه اقامتگاهی خانه استریل پینورست است؟

خانه های استریل پینورست اقامتگاه های ویژه ای هستند که تمامی مراحل زیر در آن ها به دقت و به ترتیب رعایت می شوند:

 • بعد از تخلیه مهمان قبلی، درها و پنجره های اقامتگاه باز شده و تهویه ساختمان فعال می شود.
 • مهمان بعدی کمتر از دو ساعت از خروج مهمان قبلی پذیرش نمی شود.
 • نظافت معمول اقامتگاه به طور کامل و طبق روال گذشته انجام می شود. (نظافت معمول خانه های پینورست شامل جارو کردن سطوح و مبلمان و فرش ها، شستن سرویس ها و آشپزخانه، مرتب کردن اتاق ها و شستن ملحفه ها و روبالشتی ها است.)
 • پس از نظافت معمول، اقامتگاه با دقت ضدعفونی می شود. (ضدعفونی شامل استفاده از مواد ضدعفونی کننده مثل الکل هفتاد درصد یا محلول های سفیدکننده رقیق شده برای ضدعفونی کردن سطوح، سرویس ها، آشپزخانه و ملحفه ها و روبالشتی ها و مبلمان است.)
 • سطوح پر تماس از جمله دستگیره درها، پیشخوان آشپزخانه، شیرهای سرویس ها و آشپزخانه، میزها و کلیدها و پریزها به طور ویژه ضدعفونی می شوند.
 • ملافه ها، روبالشی ها و پتوها و ظرف های آشپزخانه پس از هر اقامت، با آب گرم و درجه حرارت بالا شسته می شوند.
 • بعد از ضدعفونی کردن، سرویس ها و آشپزخانه پلمپ می شوند.
 • در هنگام نظافت و ضدعفونی اقامتگاه از ماسک و دستکش استفاده می شود و پس از ضدعفونی دیگر هیچ تماسی با سطوح وجود ندارد.
 • در هنگام ضدعفونی از مواد مناسب و دستمال های تمیز استفاده می شود.
 • لوازم یکبار مصرف شامل دستمال کاغذی و دستمال رولی در اقامتگاه موجود هستند.
 • هنگام تحویل اقامتگاه از ماسک و دستکش استفاده می شود.
 • از پذیرش مهمانانی که علایم تعیین بیماری کرونا دارند، خودداری می شود.
 • در این اقامتگاه ها به محض ورود بسته استریل به مهمان ها ارائه می شود.

بسته استریل پینورست چیست؟

بسته استریل پینورست شامل دو عدد ماسک، دو عدد پد الکلی و یک ست دونفره روبالشتی و روتختی یک بارمصرف است.

در همه خانه های استریل پینورست این بسته به صورت رایگان و به محض ورود در اختیار مهمان ها قرار می گیرد. در ضمنً در صورت تمایل میهمانان امکان شارژ این بسته نیز وجود دارد.

مهمان های پینورست چطور می توانند خانه های استریل را پیدا و رزرو کنند؟

خانه های استریل پینورست با تگ استریل و با علامت از سایر اقامتگاه های پینورست متمایز شده اند.

مهمان ها برای انتخاب خانه های استریل کافی ست به صفحه مربوط به خانه های استریل وارد شوند که لینک آن در صفحه اول پینورست واقع شده است. یا در میان بقیه اقامتگاه ها در صفحات مختلف دنبال این علامت باشند.

همچنین به دلیل اهمیت این اقامتگاه ها، خانه های استریل پینورست در تمامی دسته بندی های شهرها و انواع اقامتگاه ها نسبت به اقامتگاه های دیگر آن دسته بندی، در اولویت بالاتری نمایش داده می شوند.

میزبان های پینورست چطور می توانند اقامتگاه خود را در میان خانه های استریل پینورست قرار دهند؟

هر میزبانی این امکان را دارد تا با رعایت قوانین و اصولی که از سوی پینورست تعیین شده اقامتگاه خود را در دسته خانه های استریل قرار دهد. در صورت توافق میزبان با شرایط و مقررات مربوط به خانه های استریل و اجرای آن ها پینورست وارد عمل می شود و کننده ای را به عنوان بازرس به محل اقامتگاه فرستاده تا شرایط اقامتگاه را از لحاظ تطابق با معیارهای خانه استریل بررسی کند.

در صورت تایید کننده پینورست، اقامتگاه در لیست خانه های استریل قرار می گیرد و تگ استریل برای آن اقامتگاه در سایت نمایش داده می شود.

میزبان موظف است مادامی که تگ استریل روی اقامتگاهش قرار گرفته تمامی شرایط و ضوابط خانه های استریل را رعایت کند.

چطور می توان مطمئن شد که یک خانه استریل با گذشت زمان از بازرسی پینورست استریل باقی می ماند؟

در صورتی که یک شکایت منفی در مورد یک خانه استریل دریافت کنیم خیلی سریع موضوع را با میزبان اقامتگاه در میان می گذاریم و به او تذکر می دهیم. در صورتی که شکایت نسبت به این اقامتگاه یک بار دیگر هم تکرار شود، این اقامتگاه در نتیجه های پایین تر نمایش داده می شود.

اگر شکایت مهمان ها از اقامتگاه سه بار یا بیشتر شود اقامتگاه مربوط از لیست خانه های استریل خارج می شود.

برای جلوگیری از این اتفاق توصیه پینورست به میزبان های خانه های استریل این است که به دستورعمل های نظافت و ضدعفونی اقامتگاه دقت داشته باشند و از نظرات و تجربیات و بازخوردهای مهمان ها استفاده کنند. چراکه امتیاز و نظر مهمانان به اقامتگاه در استقبال سایر مهمان ها برای رزرو اقامتگاه بسیار اثرگذار است. برای کسب اطلاعات دقیق تر به میزبانان هایمان پیشنهاد می کنیم فیلم های آموزشی آموزشکده پینورست را حتما ببینند.

کننده پینورست باشید و از شرایط خانه های استریل به پینورست خبر دهید.

ما در پینورست هر مهمان را یک بازرس می دانیم و روی مهمان هایمان حساب ویژه ای باز می کنیم. بنابراین هر بازخوردی از سمت مهمان درباره همه اقامتگاه ها (و نه فقط خانه های استریل) برای مان مهم است و در تصمیم گیری ها و برنامه هایمان اثرگذار. پس چشم و گوش پینورست باشید و با اشتراک گذاشتن نظرات تان در مورد این اقامتگاه ها و سایر اقامتگاه های پینورست به ما کمک کنید تا بتوانیم مسئولیت مان را به درستی انجام دهیم.

منبع: کجارو
انتشار: 27 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 27 اردیبهشت 1401 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 13276

به "پینورست اقامت در خانه های استریل را پیشنهاد می کند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پینورست اقامت در خانه های استریل را پیشنهاد می کند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید