پرسپولیس 2 &ndash نیروی زمینی یک: کالدرون با برد آغاز کرد

به گزارش کنفرانس هکا، اولین بازی تدارکاتی پرسپولیس با سرمربیگری کالدرون با پیروزی دو بر صفر سرخ ها به پایاین رسید.پرسپولیس از ساعت 18 و پشت درهای بسته استادیوم شهید کاظمی مقابل نیروزی زمینی که راهنمایی آن را امید روانخواه برعهده دارد و اخیرا با استقلال مساوی نموده بود به میدان رفت و در نهایت با دو گل برنده شد.

پرسپولیس 2 &ndash نیروی زمینی یک: کالدرون با برد آغاز کرد

پرسپولیس با ترکیب ابتدایی بوژیدار رادو شوویچ، محمد حسین کنعانی زادگان، حسین ماهینی، احسان حسینی، آدام همتی، محسن ربیع خواه، محمد نادری، سیامک نعمتی، سروش رفیعی، امید عالیشاه و مهدی شریفی به میدان رفت.

در این بازی پرسپولیس یکدست قرمز و نیروی زمینی با لباس زرد رنگ وارد زمین شدند. پرسپولیس در 30 دقیقه ابتدایی دو سه موقعیت نصف و نیمه ایجاد کرد.

در دقیقه 30 رادوشوویچ جای خودش را به ابوالفضل درویش وند برای پرسپولیس داد.

داور به دلیل گرمای شدید هوا، یک دقیقه زمان استراحت اظهار داشت تا بازیکنان پس از نفس گیری، به بازی ادامه دهند.

در اواخر نیمه نخست سعید حسین پور به جای احسان حسینی برای پرسپولیس به میدان رفت. سعید کریمی به جای آدام همتی و محمد حسینی به جای مهدی شریفی وارد بازی شدند.

در ادامه حسین ماهینی در برخوردی که با بازیکن حریف داشت، از ناحیه زانو احساس درد کرد و برای مداوا از زمین خارج شد و آدام همتی دوباره وارد بازی شد.

بعد از تساوی بدون گل در نیمه نخست پرسپولیس در نیمه دوم با ترکیب؛ علیرضا بیرانوند، سید جلال حسینی، شجاع خلیلزاده، محمد انصاری، مهدی شیری، کمال کامیابی نیا، احمد نورالهی، فرشاد احمدزاده، مهدی ترابی، علی علیپور و محمد امین اسدی به میدان رفت.

بعد از تعویض های نیروی زمینی و چند موقعیتی که روی دروازه ها خلق شد دقیقه 72 پرسپولیس با پاس ترابی و ضربه امین اسدی پایان به گل رسید.در ادامه داور بار دیگر به دلیل گرمای هوا، یک دقیقه استراحت و تنفس اظهار داشت.

در دقیقه 80 ارسال نورالهی از نقطه کرنر با ضربه سر سید جلال و حرکت آکروباتیک شجاع خلیل زاده به گل دوم پرسپولیس تبدیل شد.

در آخرین لحظات بازی تیم زردپوش با حمله از سمت چپ و ارسال توپ، مهاجم خود را صاحب موقعیت کرد که او نیز با ضربه سر یکی از گل های سرخپوشان را جبران کرد و بازی با نتیجه 2 بر یک به سود پرسپولیس تمام شد.

1

pariha.ir: پریها مجله گردشگری، خبری، موفقیت، آشپزی و سرگرمی میباشد.

kalarena.com: کالارنا: مقایسه و نقد کالاهای دیجیتالی

منبع: ایران ورزشی
انتشار: 3 اسفند 1401 بروزرسانی: 3 اسفند 1401 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 4099

به "پرسپولیس 2 &ndash نیروی زمینی یک: کالدرون با برد آغاز کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پرسپولیس 2 &ndash نیروی زمینی یک: کالدرون با برد آغاز کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید