ویترین غرفه شهرداری تهران در نمایشگاه رسانه های ایران یک موزه کوچک است

به گزارش کنفرانس هکا، خبرگزاری مهر/ براساس آخرین خبرهای بدست آمده، ویترین غرفه شهرداری تهران در نمایشگاه رسانه های ایران یک موزه کوچک است.

ویترین غرفه شهرداری تهران در نمایشگاه رسانه های ایران یک موزه کوچک است

نمایشگاه رسانه های ایران در محل مصلی تهران برپا شده و تا امروز بازدید نمایندگان فرصت دارند از آن تماشا نمایند. در این نمایشگاه رسانه های مختلف غرفه دارند. ارگان های دولتی و نیمه دولتی که رسانه ای در اختیار دارند یا در حوزه اطلاع رسانی فعالیت می نمایند نیز کوشش نموده اند در این برنامه به معرفی فعالیت های خود بپردازند.

در این میان روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری تهران نیز در نمایشگاه شرکت نموده است. بخشی از این غرفه شامل ویترین شیشه ای است که در آن آثاری به نمایش گذاشته و یادآور یک ویترین موزه ای است.

در این محفظه لباس یکی از آتش نشانان در حادثه پلاسکو که سال 95 در گذشته، به نمایش درآمده است.

بعلاوه صفحاتی از نشریه بلدیه به عنوان نخستین جریده مدیریت شهری نیز در این بخش قابل بازدید است. این نشریه به ارائه گزارش های آماری دقیق نهادها، صورت جلسات شهرداری و ابلاغ اعلانیه ها می پردازد. این نشریه در سال 1300 منتشر شده است. نمونه اعلانیه دیگر نمایش داده شده درباره نرخ مایحتاج عمومی و خدمات شهری در سال 1328 است.

اما شهرداری تهران تعدادی از دوربین های فیلمبرداری و عکاسی روابط عمومی خود را که از سال 52 تا 59 استفاده میشده نیز به نمایش گذاشته است.

نشان سندیکای رفتگران و کارگران شهدای سال 56 و پلاک فلزی نشان رفتگر در سال 1331 بخش دیگر آثار موزه ای و قابل توجه غرفه شهرداری در نمایشگاه رسانه های ایران است.

منبع: همگردی
انتشار: 2 اسفند 1402 بروزرسانی: 2 اسفند 1402 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 15289

به "ویترین غرفه شهرداری تهران در نمایشگاه رسانه های ایران یک موزه کوچک است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ویترین غرفه شهرداری تهران در نمایشگاه رسانه های ایران یک موزه کوچک است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید