والورده: طرفداران ما قطعا در ال کلاسیکو محترمانه برخورد خواهند کرد، خصوصیت اصلی ایبار پرس سنگین است

به گزارش کنفرانس هکا، ارنستو والورده از ایبار به عنوان یک رقیب جدی و سرسخت نام برد.

والورده: طرفداران ما قطعا در ال کلاسیکو محترمانه برخورد خواهند کرد، خصوصیت اصلی ایبار پرس سنگین است

به گزارش خبرنگاران، ارنستو والورده در کنفرانس خبری پیش از بازی تیمش مقابل ایبار در هفته پیش روی رقابت های لالیگا درباره به تعویق افتادن ال کلاسیکو مقابل رئال مادرید و خطرات رقیب پیش رو توضیحاتی داد.

سرمربی تیم فوتبال بارسلونا ابتدا گفت: بارزترین خصوصیت ایبار، پرس سنگین از جلو است. آن ها تیمی بسیار جنگنده هستند که خیلی خوب کار نموده و زندگی را بر هر حریفی سخت می نمایند. ایبار فوتبالی ریسکی اما حساب شده بازی می نماید. همه تیم ها این را می دانند اما باز هم مقابل آنها به دردسر می افتند.تغییر برنامه ال کلاسیکو را به ما هم اطلاع دادند که مخالفت کردیم چون سه شنبه به پراگ سفر می کنیم و امروز هم به ایبار.

بنابراین دوباره نمی توان به مادرید هم پرواز کرد. ضمن اینکه نظر ما احترام به تقویم مسابقات و طرفداران است. اگر ال کلاسیکو امروز یا فردا بود شاید می شد تغییر میزبان را پذیرفت اما هنوز زمان زیادی مانده. از بابت طرفداران خودمان شکی نیست که محترمانه رفتار خواهند کرد. نمی دانم فدراسیون چه تصمیمی خواهد گرفت.

او در ادامه اضافه کرد: اکتبر 2017 هم ما در استادیوم خودمان بازی کردیم و 7 روز بعد به واندا مترو پولیتانو رفتیم. در حالی که همه انتظار داشتند اتفاق عجیبی رخ بدهد، فضای فوق العاده ای بر استادیوم حاکم بود تصمیم گرفتیم یک روز زودتر به ایبار سفر کنیم چون نمی خواستیم در صورت بسته شدن مسیرها در روز آدینه، به دردسر بیفتیم. در هر صورت در میان همه این حواشی، تمرکز من روی ایبار است. مقابل ختافه هم ساعت 4 بازی کردیم. بازی در ظهر مشکل ساز نیست.احتیاج به 3 امتیاز داریم چون از حریفان عقب هستیم.

ayanketab.ir: مجموعه ای از بهترین کتاب های دنیا را در این مجموعه بخوانید

dubairo.ir: دبی: زیباترین شهر حاشیه خلیج فارس و امارات

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 9 آبان 1400 بروزرسانی: 9 آبان 1400 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 6617

به "والورده: طرفداران ما قطعا در ال کلاسیکو محترمانه برخورد خواهند کرد، خصوصیت اصلی ایبار پرس سنگین است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "والورده: طرفداران ما قطعا در ال کلاسیکو محترمانه برخورد خواهند کرد، خصوصیت اصلی ایبار پرس سنگین است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید