طرفداران نام این موتور را روی بدنشان خالکوبی می نمایند!

به گزارش کنفرانس هکا، هارلی دیویدسون به خاطر موتورهای قدرتمند و جاده ای خود که به لطف پیروان وفادارش افسانه ای شده اند، در سراسر دنیا مشهور است، طرفدارانی که نه تنها این برند را می خرند، بلکه اغلب آن را بر روی بدن خود خالکوبی می نمایند.

طرفداران نام این موتور را روی بدنشان خالکوبی می نمایند!

به گزارش خبرنگاران ، قدیمی ترین باشگاه موتورسیکلت سازی هارلی به بیش از 100 سال پیش باز می گردد، بنابراین جای تعجب نیست که این برند به میزان کوکاکولا در اذهان عمومی هک شده است. اما آیا موتورسیکلت های آن به پای این معروفیت می رسند؟

به نقل از روزیاتو، هارلی در بعضی محافل موتورسواری غیرقابل اعتماد شناخته می گردد، اما این دیدگاه احتمالاً ناعادلانه است. باید گفت که جدا از بعضی مسائل تعمیر و نگهداری کلی، تعمیر آن ها نسبتاً آسان است و طول عمر نسبتا بالایی دارند.

همچون بسیاری از موتورهای کلاسیک، ارتعاشات و تکانه ها به عنوان نفرین این موتورسیکلت های باکیفیت شناخته می شوند و در نتیجه آن پیچ ها شل می شوند و معضلات دیگری مانند نشت روغن ممکن است در طول زمان رخ دهد.

اما بیشتر موتورسواران از مراقبت از وسایل نقلیه خود لذت می برند و بسیاری از معضلات ذکر شده ناشی از تغییرات شخصی زیادی است که به طور گسترده ای وجود داشته و روی موتورهای استوک اصلی اضافه می شوند. در واقع، به غیر از یک دوره بین سال های 1969 تا 1981، زمانی که این برند تحت مالکیت AMF بود، هارلی دیویدسون سابقه بسیار خوبی داشته است.

5858

منبع: خبرآنلاین
انتشار: 6 اسفند 1402 بروزرسانی: 6 اسفند 1402 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 15409

به "طرفداران نام این موتور را روی بدنشان خالکوبی می نمایند!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "طرفداران نام این موتور را روی بدنشان خالکوبی می نمایند!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید