نیمه دوم کنترل بازی با تیم ماهشهر را از دست دادیم

به گزارش کنفرانس هکا، به گزارش خبرنگاران، میگویل تکسیرا شامگاه جمعه پس از پیروزی سه بر یک تیمش در برابر تیم شهرداری ماهشهر و صعود از مرحله یک شانزدهم جام حذفی در نشست خبری پس از این دیدار گفت: بازی های جام حذفی بازی های بسیار دشواری هستند و برنامه ما این بود که بازی را قوی آغاز کنیم و خوشبختانه بازی همانطور که می خواستیم پیش رفت. سه گل پیاپی زدیم و تیم برتر میدان بودیم. اگر چه بسیار پیش می آید که بازیکنان انگیزه ای برای چنین بازی هایی ندارند و غافلگیر می شوند اما مربی ما توانسته بود به خوبی اهمیت این مسابقه را به بازیکنان القا کند.

نیمه دوم کنترل بازی با تیم ماهشهر را از دست دادیم

وی پیرامون نیمه دوم این دیدار اضافه کرد: اگرچه بین دو نیمه ما به بازیکنان تذکر دادیم که مجددا بازی را خوب آغاز نمایند اما نیمه دوم مطابق میل ما پیش نرفت و در دقایقی کنترل بازی و برخی از موقعیت هایمان را از دست دادیم. پنالتی هم که از روی آن گل خوردیم مشکوک به نظر می رسید اما در هر صورت ما نباید در این بازی گل می خوردیم.

مربی سپاهان با اشاره به جنگندگی بازیکنانش توضیح داد: تیم ما مانند یک ماشین قدرتمندی است که هرگز از حرکت باز نمی ایستد و ما مربیان همه کوشش خود را کردیم تا این نکته را به بازیکنان درون زمین انتقال دهیم اما گاهی برخی چیزها از دست ما خارج است و اگر پس از زدن گل سوم قدری از جنگندگی بازیکنان کاسته شد دلیل آن چیز دیگری بوده است و ما هرگز قصد چنین اتفاقی را نداشتیم اما موقعیت های دقایق آخر دیدار نشان می داد که میل گلزنی تیم ما فروکش نکرده و از دست دادن برخی موقعیت ها باعث شد که کنترل بازی قبلی از دست ما خارج گردد. از طرفی حریف ما انگیزه بالایی داشت تا در مقابل تیم بزرگی به نام سپاهان بازی خوبی را از خود به نمایش بگذارد.

pariha.com: پریها مجله گردشگری، خبری، موفقیت، آشپزی و سرگرمی میباشد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 1 تیر 1401 بروزرسانی: 1 تیر 1401 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 610

به "نیمه دوم کنترل بازی با تیم ماهشهر را از دست دادیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نیمه دوم کنترل بازی با تیم ماهشهر را از دست دادیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید